Ashley Graham nevypadala po porodu ultra štíhle jako krásky z Instagramu: Kvůli tomuto jí to však vůbec nevadí

Plus size modelka Ashley Graham je už skoro měsíc hrdou mámou svého syna. Prozradila detaily nejen ohledně porodu, ale také o začátcích těhotenství a nechala se inspirovat radami této celebrity, která je také maminka.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dali mu jméno, které pro ně něco znamená

Plus size modelka Ashley Graham je už skoro měsíc hrdou maminkou chlapečka, kterému dala s manželem zajímavé jméno Isaac Menelik Giovanni Ervin. Její manžel, Justin Ervin, stojí za prvním jménem Isaac. O tomto jménu prý její manžel snil už od střední školy. Prostředním jménem je Menelik, které je etiopského původu. Podle zdrojů magazínu Harper´s Bazaar se jím nechali inspirovat právě na cestě do Etiopie, kterou společně absolvovali. V překladu znamená "syn moudrých" a chtěli, aby ho jeho jméno předurčovalo i tímto směrem.

Mohlo by vás zajímat: Nejznámější dvojčata začaly svou kariéru před 28 lety: Toto sestrám Olsenových kariéra v dětském věku dala i vzala

Porod byl pro budoucí rodiče velmi intimní

Ashley prozradila detaily i ohledně porodu svého syna: "Rodila jsem doma, ve speciálním porodním bazénu," citoval ji Harper´s Bazaar. Po celou dobu jí byl manžel Ervin oporou a prý to byl pro ně skutečně intimní zážitek. Její porod trval přibližně 6 hodin a naštěstí vše proběhlo v pořádku: "Držet své dítě poprvé je okamžik, na který nikdy nezapomenu," dodala ještě na závěr, což samozřejmě chápou všechny novopečené maminky.

Na začátku těhotenství se cítila sama

Novopečená maminka však přiznala, že začátky těhotenství pro ní nebyly právě růžové. Do čtvrtého měsíce udržovala těhotenství v tajnosti a prý se cítila i sama. Prý začala hned velmi rychle přibírat na váze a procházet všemi těmi hormonálními změnami: "Cítila jsem se, jako bych s nikým nemluvila. Rychle jsem přibírala na váze. Cítila jsem se sama ve vztazích, sama těhotná," přiznává a dodává, že hned na to, jak těhotenství oznámila ona, se k ní přidalo dalších těhotných 9 přítelkyň a tyto pocity pominuly.

Čtěte také: Courtney Cox alá Monika z Přátel jako věrná kopie Jennifer Aniston: Bude z tohoto nová Instagramová výzva?

Tato celebrita, která je také maminka jí řekla, že je v pořádku být vyděšená

Před příchodem jejího syna na svět dostala i mnoho dobrých rad od celebritních maminek a z nich si vzala k srdci zvláště tu od tenistky Sereny Williams, která je maminkou už nějaký ten měsíc. Serena řekla Ashley, že je v pořádku být vyděšená, když se vaše tělo během těhotenství mění. Je to v pořádku od chvíle, kdy připustíte, že se to děje. "Byla jsem jednou z těch žen, které chtěli vědět každý ošklivý detail toho, co se děje, nejen tam dole, ale všude...," přiznává Ashley, která se však nakonec s těmito novými pocity vyrovnala jako každá jiná matka.

Nepřehlédněte: Zpěvačka Lady Gaga zamilovaná až po uši: S Bradleym to bylo jen představení, její srdce si však ukořistil tento muž

Každé tělo je jiné, není důvod se porovnávat s jinými maminkami

Ačkoli Ashley jako plus size modelka opravdu neměla a nemá problém se svým tělem, nebála se ani toho, jak těhotenství změní její tělo a jak bude vypadat po porodu. Serena jí v tomto směru dala ještě jednu radu: "Každá a každé tělo je jiné. Proto není potřeba se porovnávat s dívkami na Instagramu, které zrovna vyšly z porodnice, držíc dítě v náručí a vypadajíc přitom štíhlejší než dříve." V tomto směru neměla Ashley žádné poporodní deprese týkající se své postavy. Tak jak se chlubila rostoucím těhotenským bříškem, tak se nebála zveřejnit ani fotografii po porodu, kde jsouvidět její poporodní strie, na které je stejně hrdá a jsou její součástí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..