Tajné rituály Hailey Bieber: Ačkoli jí příroda nadělila bezchybnou pleť, tyto partie považuje sama za problematické

Manželka zpěváka Justina Biebera nepochybně patří mezi nejkrásnější ženy Hollywoodu, i ona sama však bojuje s některými částmi, které považuje za problematické.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Něco je genetika, něčemu je potřeba pomoci

Manželka zpěváka Justina Biebera nepochybně patří mezi nejkrásnější ženy Hollywoodu. Hailey má miliony fanoušků a její půvab je také hodný inspirace. A přestože má díky genetice absolutně bezchybnou pleť, přece jen nezapomíná na to, že, co příroda nadělí, člověk dokáže pokazit. Proto se o svou pokožku opravdu poctivě stará.

Mohlo by vás zajímat: Ze zpěvačky Adele je po zhubnutí 20 kg jiná žena: Zaměřila se na potraviny, které aktivují hubnoucí gen v těle

Tak například nikdy by nespala s make-upem na tváři. Odlíčení pleti je pro ni základ. Velmi často používá zklidňující a hydratační masky, někdy dokonce s maskou i spí, aby její tvář působila ráno hydratovaně, svěže a krásně. Nedá dopustit na kokosový olej, který jí vynahrazuje noční krém.

Přečtěte si: Neteř princezny Diany bude mít zanedlouho svatbu: Bere si tohoto muže, který má o 30 let více, vydrží jim to?

Takto se udržuje v TOP formě

Nicméně jsou i partie těla s nimiž sama není moc spokojená. Připadá si, že má velké boky v poměru k pásu a právě proto ve fitku, této partii těla věnuje zvýšenou pozornost. Další věc, se kterou je kráska velmi nespokojená jsou vlasy. Má je velmi jemné a poměrně řídké. Navíc, ačkoli roky touží po dlouhých vlasech, stále se jí toho nedaří dosáhnout přirozenou cestou.

Užívá vitamíny na podporu růstu vlasů, pravidelně je zkracuje a ošetřuje. Její oblíbený přírodní produkt je i na korunu krásy zmíněný kokosový olej. Aplikuje si ho zejména, pokud tráví den na pláži, slunci, nebo ve slané vodě.

Hailey se pravidelně objevuje na stránkách nejprestižnějších magazínů světa jakými jsou Vogue, Elle, Maxim nebo The Sunday Times Style. Designéři a stylisté jí rádi vybírají kousky obepínající štíhlou postavu. A my se ani nedivíme.

Sympatická plavovláska však na ní poctivě každý den maká. Bez výjimky. Nedá dopustit na box, kruhový trénink a běh. Hailey ví, že nic není zadarmo. A přestože se sama vyjádřila, že se jí mnohokrát nechce, vždy se přemůže. Všechno je o pevné vůli, nastavení a odhodlaní.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..