Po letech jsem potkala první lásku: Měla jsem už nového muže, ale jedna věc z minulosti mi přece jen zamotala hlavu

Frederika žila už tři roky ve stabilním vztahu s přítelem Viktorem, kterého měla upřímně ráda a plánovala s ním už i společnou budoucnost. Potom potkala náhodně svou první lásku a místo toho, aby se nad tím pousmála a šla dál, začala jí v hlavě vrtat tato myšlenka. Jak to dopadlo?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Svého partnera jsem vyhrála v loterii

Říká se, že na první lásku nikdy nezapomenete... Ať už v dobrém nebo špatném, ale v nostalgické náladě si na ní občas vzpomeneme všechny. Nicméně většina z nás, se nad tím pousměje a pokračujeme dále v těch našich životech, ať už jako single nebo partnerka jiného muže. Toto však nebyl případ naší známé Frederiky. Jejím partnerem byl již tři roky Viktor, který jí byl skutečnou oporou i v těžkých časech a vztah s ním byl pro ni doslova sázka na jistotu: "Viktor je muž jak se patří. Má obdivuhodné vlastnosti a za celou dobu, co jsme spolu, se ke mě nikdy neotočil zády, nikdy neřekl na nic ne, vždy tu byl a je pro mě. Kamarádky mi říkají, že jsem s ním vyhrála v loterii a já si to skutečně uvědomuji a vážím si ho," popisuje na úvod Frederika svého aktuálního partnera Viktora.

Mohlo by vás zajímat: Po letech jsem nejlepší přítelkyni prozradila, že jsem svedla jejího bývalého: Ona mě však překvapila mnohem větším přiznáním

Proč jsem tedy začala pochybovat, když jsem potkala první lásku?

Pak se stalo, že Frederika po dlouhých letech od střední školy natrefila ve svém městě na Matyáše, svou první lásku. Podle vlastních slov ho poznala hned a evidentně mu roky velmi slušely: "Bylo to zvláštní, protože měl po boku přítelkyni a vypadali oba šťastně. Když se však naše pohledy setkali a instinktivně jsme se u sebe zastavili, bylo to, jak kdyby se skutečně na chvíli zastavil čas a vnímali jsme jen jeden druhého. Trvalo chvíli, než jsem se vzpamatovala jako první a promluvila na něj. Prý byl celá léta v zahraničí a nyní se rozhodl, že je správný čas vrátit se domů k rodině a začít budovat z vydělaných peněz něco zde. Bylo mi jasné, že to tedy nemusí být poslední šance, kdy na něj narazím. V krátkosti jsme si popovídali, čemu se nyní věnujeme, jak a s kým žijeme a s úsměvem na tváři jsme se rozloučili. Nicméně nedalo mi, abych se za ním ještě jednou neotočila," pokračuje Frederika, která byla z tohoto setkání jakási rozklepaná ještě celý večer, i když už ležela v náručí Viktora.

Čtěte také: Líbánek jsme se nedočkali: Tyto fotky ze svatby odhalily, co jsem si na manželovi po celou dobu nevšimla

Následující dny jí toto náhodné setkání nedalo spát

Následující dny pro ni byly zvláštní. Nemohla přestat myslet na Matyáše a přemýšlela nad tím, proč se vlastně rozešli, když se měli tak rádi. Pak si vzpomněla: "On chtěl odejít do zahraničí, já jsem chtěla jít na vysokou školu zde u nás v hlavním městě. Když tak nad tím uvažuji, nikdy jsme se oficiálně nerozešli. I poté, co odešel, jsme si psali a zůstali tak nějak v kontaktu. Jednoho dne jsem psát přestala, protože to bylo stále stejné a věděla jsem, že nejbližší roky se nic nezmění. Bylo to snazší než říct sbohem oficiálně, nechat to doslova plavat a myslet si, že se to vytratí do zapomnění. Tak se také stalo, ale jak se říká minulost se vám vždy připomene," vysvětluje dále.

Nepřehlédněte: Dodnes si vyčítám, že jsem chtěla podvést svého muže: Kvůli tomuto však čekám, že zánik manželství i tak brzy přijde

Nedokončené nebo nevyřešené věci si vždy vyberou svou daň

Po jistém čase však Frederika přesně věděla, proč ji to setkání tak vykolejilo. Byly v tom nedořešené věci, něco, co pro ni nebylo nikdy zcela uzavřeno. Když to nemáte na očích, pomalu byste na to i zapomněly, ale když se to najednou objeví před vámi, vyvolá to pochybnosti a otázky... "Možná právě to je ono, kdyby to bylo skončilo špatně nebo vzájemnou dohodou, byla by to uzavřena kapitola... alespoň pro mě, protože za Matyáše nemohu mluvit. Ale tím, že to bylo celé otevřené a byla to skutečná láska, tak to byl pravý důvod, proč mě to tak  vzalo, když jsem ho po letech znovu uviděla," objasňuje a dodává, že další náhoda nebo osud chtěl, aby na sebe znovu narazili. Tentokrát byl sám a pozval ji na kávu. Měli tak čas, říct si více než při prvním setkání a on se jí přímo zeptal, proč s ním tehdy přerušila všechny kontakty a přestala mu psát. Tak mu upřímně odpověděla, že to bylo pro ni těžké a toto bylo nejsnadnější řešení. Že ví, že s odstupem času to byla chyba a neměla to nechávat tak. On jí zase prozradil, že měl v plánu se vrátit kvůli ní, ale když se přestala ozývat, pomyslel si, že si našla někoho jiného, ​​kdo s ní může být fyzicky každý den.

Nakonec byli oba rádi, že si to po letech vyjasnili a nyní mohou tak kolem sebe procházet, aniž by přemýšleli, co se vlastně stalo. Mohou pokračovat ve svých vztazích a vzpomínat jeden na druhého jako na svou první lásku, aniž by to v nich vyvolávalo pochybnosti.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..