Náš sex se stal po 5 letech opravdu nudným: Takto se nám podařilo rozdmýchat opět jiskru

Občas přijde krize intimity ve vztahu mnohem dříve než předpokládáte. Dá se to však zachránit? Ano, jde to!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

"Martin byl perfektní. Představoval pro mě prototyp ideálního muže. Milý, laskavý, gentleman, jaký se v dnešní době opravdu nevidí, uměl perfektně vařit a navíc byl neuvěřitelně sexy. Přesně typ, po jakém jsem vždy toužila. Ani nevím jak, ale nějak se mi do života připletl. I když je pravda, že pár měsíců jsme po sobě jen pokukovali, dokud se neodhodlal k prvnímu kroku a pozval mě na oběd. Pracovali jsme totiž ve stejné administrativní budově."

Mohlo by vás zajímat: Proč si muži kupují mládí v podobě mladších partnerek? Začíná to nevěrou a končí...?

"Netrvalo to dlouho a začali jsme spolu randit. Klapalo nám to až neuvěřitelně. Ať už v rámci společných aktivit nebo sexu. Ten byl neskutečný. Do té doby jsem nic takového nezažila. Opravdu jsme si intimně maximálně sedli. Nebála jsem se s ním experimentovat, což v předešlých vztazích bylo pro mě nemyslitelné. No chemie mezi námi byla natolik silná, že to vše šlo jaksi samo."

Tento zlom ani jeden z nás nečekal

Po roce randění se Lucie a Martin vzali. Měli malou komorní svatbu v kruhu nejbližších. Oba toužili po miminku a to se jim narodilo přesně dva roky po sňatku. Právě v té době, zažívali nějakou vztahovou krizi. Ačkoliv už měla Izabelka 9 měsíců, oni se jeden druhému vzdalovali. Zejména v posteli. "Nevím proč, ale najednou jsem na sex přestala mít absolutně chuť. Připadala jsem si neatraktivní, měla jsem kila navíc a bylo mi jasné, že už nevypadám stejně jako když jsme malou neměli. Upřímně jsem se před Martinem styděla svléknout. I když on sám mi nikdy důvod na takové chování nedal. A zároveň mi bylo jasné, že pokud to nezačnu řešit, budeme mít problém. Kromě toho, že jsem se rozhodla rapidně shodit, poprosila jsem ho o měsíc bez sexu. Sice tomu vůbec nerozuměl, ale byl ochotný zkusit to, protože jsem mu slíbila, že všechno bude takové jako kdysi."

Čtěte také: Opravdu karma funguje? Žila jsem s boháčem, kterému jsem rozbila manželství, po 5 letech jsem nečekala, že se toto stane

Lucie potřebovala čas. Aby se vyrovnala sama se sebou, svým tělem a přijala se. "Pochopila jsem, že musím začít od sebe. Uklidila jsem si své nitro a vrhla se na náš vztah. Začali jsme opět spolu randit. Každý druhý čtvrtek patřil jen nám. Máme skvělé prarodiče a tak jsme si to mohli dovolit. Začali jsme se vzájemně v rámci těchto "date nights" překvapovat, vymýšleli jsme něco pro toho druhého a také díky tomu se opět vrátila vášeň do naší ložnice."

Nepřehlédněte: Opustil jsem svou manželku kvůli milence: Po čase jsem pochopil, jak to vlastně s milenkami je. Nechal jsem se napálit

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..