Na seznamce jsem našla extra pohledného muže: Zajímalo mě, co tam takový fešák hledá, jeho odpověď mě dorazila

Vyzkoušely jste si už randění moderním způsobem, tedy přes internet?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Stará škola

Vždy jsem byla zastáncem "starého" způsobu randění. I když se mi dlouhodobě nedařilo najít si partnera, nechtěla jsem zkusit online seznamky. Nějak mi osobní forma seznámení se přijde jednoduše lepší. V těžší chvíli jsem ale podlehla nátlaku okolí a rozhodla se to zkusit.

Pod heslem "nezkusíš, nezjistíš" jsem si tedy založila profil a bez jakýchkoli očekávání se ocitla ve světě online randění. Netrvalo dlouho, začali mi chodit nabídky na schůzky. Stále jsem nebyla přesvědčena o tom, že to chci na 100% zkusit, ale už jednou jsem se na to dala, tak jsem to chtěla dobojovat... A tak jsem kývla na schůzku s největším sympaťákem.

Přečtěte si: Manželka mě podvedla během naší svatební hostiny: Překvapí vás, jak si pozvala svého milence

Když se blížilo naše setkání, pomalu jsem se začala i těšit. Nebo tedy byla jsem spíše stále více zvědavá. Na fotce vypadal Martin (moje večerní rande) velmi sympaticky a stejně zajímavý byl i jeho profil. Tak proč je vlastně sám a hledá ženu právě takto? Otázka, která mi vrtala hlavou od momentu, kdy jsme se setkali a šli na večeři. On byl totiž na první pohled dokonalý partner - pohledný, gentleman, skvělá práce, vtipný... A tedy stále více mě hlodala zvědavost, proč nemá ženu. A zjevně to bylo na mně vidět, protože s tím sám začal.

A tak jsem také vyložila karty na stůl a řekla mu rovnou, proč jsem zkusila online seznamku a že od začátku přemýšlím, jak může být chlap, jako on sám. A víte co mi řekl? Neboť chtěl. Protože díky online randění může každý večer být s někým jiným. Ano. Sex. To je to, co motivuje tohoto fešáka seznamovat se tímto způsobem. Vyhlédne si ženu, má pěknou fotku a nic víc ho nezajímá. Podle jména si je prý často ještě vyhledá na sociálních sítích a když se mu zlíbí, okamžitě navrhne rande za jedním účelem. Sex na jednu noc a ráno nashledanou.

Nepřehlédněte: Moje žena zveřejnila před přáteli tento intimní detail z naší ložnice: Téměř to položilo naše manželství

Zůstala jsem v šoku, ale také mě překvapilo, proč mi to říká. Prý to ženám vždy řekne. Pak nikdo není zklamaný a na 95% mu to vždy vyjde. Nevím, co mě děsilo víc. Že s online randění jsem měla pravdu a je to jen jiný způsob, jak si najít někoho na sex, nebo to, jak arogantně a sebevědomě to říkal.

Mohlo by vás zajímat: Scházeli jsme se během přestávky na jídlo u něho v bytě: Později jsem pochopila, že jsem naletěla, tak jako 90% žen

V ten večer jsem si užila dobrou večeři, odešla domů, zrušila profil na online seznamce a ten na sociálních sítích jsem si zablokovala. Uvědomila jsem si, že jediné, co vám takový způsob randění dá, je absolutní ztráta soukromí. Vycházíte s kůží na trh a váš možný přítel si o vás může zjistit vše ještě dříve, než se setkáte. A to se mi opravdu nezamlouvá...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..