Chiara Ferragni shromáždila za 24 hodin přes 3 miliony eur na pomoc proti koronaviru: Ona sama přispěla velkou sumou!

Nejslavnější blogerka světa Chiara Ferragni, která má na kontě 18 milionů sledovatelů je v karanténě v Miláně a dělá vše pro to, aby pomohla se situací v Itálii. Díky lidem, se jí za 24 hodin podařilo nasbírat přes 3 milionů eur na zdravotnickou pomoc. Mají náš velký obdiv!

Zdroj: Instagram.com/chiaraferragni
Zdroj: Instagram.com/chiaraferragni

Chiara Ferragni je hrdou Italkou a rodačkou z Milána. Sleduje ji přes 18 milionů lidí, byla jednou z prvních módních blogerek a díky tomu má tak velký vliv.

Přestože její život byl kočovný a jako influencerka cestovala z jednoho koutu světa na druhý, nejnověji je kvůli kritické situaci v Itálii v domácí karanténě.

Chiara se rozhodla využít svůj vliv a udělala sbírku na pomoc v boji proti nebezpečnému koronaviru. Na svém Instagramu věnuje úplně každý příspěvek právě této tématice a snaží se šířit dobro i mezi lidmi, ne vždy se jí to však daří. Stále se totiž najdou odvážlivci, kteří situaci zlehčují a neuvědomují si riziko svých řečí a činů

Přečtěte si: Ikona Caroline de Maigret a její rady, jak se vyrovnat se stárnutím: Francouzky si dávají rovněž botox, jen to ale skrývají

S manželem vybrali 3 miliony eur a sami přispěli 100 tisíc eur

Známá blogerka je v boji proti koronaviru aktivní, o čemž svědčí i sbírka, kterou uspořádala prostřednictvím sociální sítě. Za 24 hodin se jí podařilo vysbírat přes neuvěřitelných 3 milionů eur.

Sbírka, kterou Chiara založila je ve spolupráci se špičkovým lékařem Albertem Zangrillo, vedoucím oddělení kardiovaskulární a všeobecné intenzivní péče nemocnice v Miláně.

Nashromážděné prostředky mají přispět na vybudování nových lůžek na JIP v nemocnici San Raffael v Miláně. Jak totiž víme, problém není jen množství nakažených pacientů, ale kapacity nemocnic a poskytnutí zdravotní péče co největšímu množství onemocnění.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Chiara Ferragni (@chiaraferragni),

Jak influencerka potvrdila sílu svého vlivu na pomoc jiným

Chiara spolu se svým manželem Fedezom vychovávají malého syna, kterému se v domácí karanténě věnují a snaží se mu situaci zmírnit veselými hrami. Její fanoušci si ji oblíbili díky srdečnosti a lidskosti ještě více a Chiara s manželem ukázali, jak se dá využít vliv na dobrou věc a pomoc celému světu. Jako influencerka tak jde příkladem a dokazuje, že právě v těžkých časech mají tito lidé obrovskou moc na to, aby měnili věci, samozřejmě s velkou podporou obyčejných lidí, kteří se na sbírce podíleli. Každý totiž může přispět a to už částkou od 5 eur. Italové dokazují, že jako národ umí držet spolu a pomáhají si.

Nepřehlédněte: Ikonická záležitost i po 20 letech: Tyto kabelky nosila ještě Diana, dnes se objevují v šatníku Kate Middleton

Foto:
Instagram.com/chiaraferragni
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..