Ofiny hlásí velký návrat! Stačí si jen vybrat správný typ pro vaši tvář. Vyzkoušíte takovou proměnu?

Máte chuť na změnu? Tak směle do toho! Tento "malý" krok umí udělat velké změny.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Chce to změnu!

Pokud i vy vstáváte s touto myšlenkou, tak je možná nejvyšší čas udělat razantní krok. Objednejte se ke kadeřníkovi a nechte si ostříhat ofinu. A zapomeňte na to, že tento prvek je doménou jen žen s vysokým čelem. To vůbec není pravda. Důležité je jen správně definovat tvar vašeho obličeje a následně pak zvolit správný střih, který změní celkový váš image během pár minut.

Ano, ofina je možná ideální pro ženy s podlouhlou tváří. Dokáže opticky zkrátit tvar a zjemnit vaše hrany, díky čemuž působí linie mnohem měkčeji. Výrazné a dlouhé ofiny by měly volit ženy s hustými a dlouhými vlasy. Pokud je máte jemnější, zkuste kratší střihy. Nebo ofiny na bok. Právě tyto jsou stále velmi populární. Působí jemně a mladě. V kombinaci s mikádem jde o nejstylovější účes několika sezón.

Vyzkoušejte také: Ashley Graham nevypadala po porodu ultra štíhle jako krásky z Instagramu: Kvůli tomuto jí to však vůbec nevadí

Pokud máte výraznější hranatou čelist či lícní kosti, rozhodně byste měly jít do delší, jemně prostříhané ofiny. Ale upravit byste v tomto případě měly i délku vlasů, ideálně sestříhat je do ztracena, aby se zjemnily vaše rysy.

Nepřehlédněte: Kate není úplně standardní mámou, jak ji média prezentují: Takto ji vidí chůva malých princů

Naopak ženy, které mají oválnější a souměrnější obličej, jsou ty nejšťastnější. Bez větších obav se mohou pustit do experimentů. Hustá rovná ofina, nebo kratší nad obočí - přesně tento typ je pro ně jako stvořený.

Mohlo by vás zajímat: Další královská svatba bude už v květnu: V tomto však bude jiná, jakou měly Kate či Meghan Markle

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..