Seriál The Crown o královské rodině na Netflixu končí: Příběhy vévodkyň Kate a Meghan už neuvidíme, víte proč?

Seriál The Crown (Koruna) patří k nejlepším seriálům současnosti, má skutečně vysokou kvalitu a vyhrává cenu za cenou. Fanoušci dosud mohli sledovat vykreslený život královny Alžběty II., Ale jsou zvědaví i na příběhy vévodkyň Kate a Meghan. Těch se však už nedočkají a to z těchto důvodů.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Seriál o britské královské rodině, The Crown z dílny Netflix, se od počátku těšil velké popularitě. Fanoušci dychtivě očekávají a sledují odhalování příběhů a tajemství jednotlivých reálných osob. Spekulovali nad tím, nakolik se televizní zpracování shoduje s pravdou. Až do teď se seriál soustřeďoval na život královny Alžběty II., fanoušky však láká i to, jak si seriál poradí s vykreslením příběhů nejmladších členy královské rodiny, princů Williama, Harryho a jejich krásných manželek, vévodkyň Kate a Meghan. Také je zajímají informace, kteří herci je ztvární.

Mohlo by vás zajímat: Tajemství šťastného vztahu Kim Kardashian: Řeč těla prozradí o jejich manželství hodně

Meghan Markle byla oslovena, aby hrála samu sebe

Několik britských deníků informovalo fanoušky i o tom, že prý scenárista seriálu Peter Morgan měl v této souvislosti oslovit samotnou vévodkyni Meghan Markle. Vzhledem k současné okolnosti, kdy se s princem Harrym vzdali svých titulů a snaží se žít jako obyčejní lidé, by nemělo dělat Meghan problém vrátit se na televizní obrazovky jako herečka. Zahrát si samu sebe to se nepodaří přece každému. Nicméně Meghan to prý vzala s humorem a vážněji nad nabídkou neuvažovala.

Seriál končí, příběhy Kate a Meghan zpracované neuvidíme

Realita je však taková, že ačkoliv se nad příběhy princů a vévodkyň polemizovalo, nakonec se fanoušci dočkali velkého zklamání. A tak Kate ani Meghan ani jejich manžele v dalších sériích seriálu neuvidíme, protože předčasně končí. V tomto roce spatří světlo televizních obrazovek ještě čtvrtá série, po ní ještě pátá a tím se příběh královské rodiny uzavře.

Prý je potřeba počkat 20 let, aby se dalo něco říci o Meghan

Rozčarovaní fanoušci dostali i odpověď od samotných tvůrců seriálu, kterou prezentovala britská média: "Na začátku jsem si představoval, že Koruna bude mít 6 sérií, ale nyní jsme začali pracovat na příbězích pro pátou sérii a začíná mi být jasné, že je perfektní čas a místo skončit," uvedl scenárista Peter Morgan. Právě šestá série měla být ta nejočekávanější, protože měla zahrnovat i příběhy a pikantérie Kate Middleton a Meghan Markle. Pro Entertainment Weekly také prozradil: "Je mi nepříjemné psát o událostech v určitém časovém období. Myslím si, že v době, kdy o tom píšete, se stane, že to, co děláte, je okamžitě žurnalistické. Protože jste blízko toho okamžiku. Pokud počkáte určitý čas, 15 nebo 20 let, v podstatě generaci mezi vámi a událostmi, můžete o tom psát volněji a nejste pod tlakem. Počkejme tedy 20 let a uvidíme, co zajímavého se dá říct o Meghan Markle. Teď nevím, co bych o ní řekl. Psal bych pouze domněnky," dodal scenárista.

Čtěte také: Tento moment, který se udál během zásnub, princeznu Dianu zapsal do dějin: Čím si získala srdce lidí?

Že by sama královská rodina nechtěla být ztvárněná v současném období?

Fanoušci však spekulují i ​​nad tím, že pravým důvodem ukončení seriálu by mohlo být to, že sama královská rodina si nepřeje být ztvárněná v současném období, které je pro ně i těžkou zkouškou z důvodu odchodu Harryho a Meghan, skandálu ohledně rozvodu prince Andrewa a další. Pravdou je, že ačkoliv princ Harry ani Meghan prý nemají s pokračováním seriálu ani nejmenší problém a sama Meghan se na něj dokonce i ráda podívá, Kate a William naopak mají. Sám princ William se vyjádřil pro britská média, že není fanouškem seriálu a odmítá sledovat program vycházející z událostí monarchie.

Nepřehlédněte: I když je hollywoodská hvězda, je jako každá z nás: Pro toto zbožňují lidé po celém světě Jennifer Aniston

Bohužel prozatím se musí fanoušci spokojit se zpracováním příběhu o princi Charlesovi a Dianě, který však bude nepochybně také plný pikantérií.

Sledujete a oblíbili jste si i vy seriál o britské královské rodině, The Crown?

Ano
6
Ne
0
Hlasovalo: 6

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..