Můj muž se mi přiznal s jednou tajnou zálibou: Rozešly byste se s ním, kdyby vám chlap řekl tohle?

Možná jsem ho za ten čas jen nestihla poznat, vše začalo totiž velmi vášnivě a rychle. Když mi ale v jeden večer navrhl jednu speciální věc, nebyla jsem proti, než se z toho stala rutina.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

S Markem jsme se poznali za velmi zvláštních okolností, on byl ve vztahu a já také. Během našeho náhodného setkání však přeskočila jiskra a oba jsme se rozhodli pro společný vztah. Zamilovanost, jakou jsme oba zahořeli, byla tak silná, že jsem se k němu nastěhovala už po pár týdnech.

Přečtěte si také: Dokázala jsem muži tolerovat nevěru 10 let: Dokud neudělal zásadní věc, kterou jsem mu neuměla odpustit

Byl magnet na ženy, vybral si ale mě

Sex s ním byl ten nejlepší, jaký jsem kdy zažila, a vnášelo to do našeho vztahu jistým způsobem jakousi pohodu. Marek měl za sebou bohaté zkušenosti a ženy se kolem něj motali často. To mě však přitahovalo, lichotilo mi, že si vybral právě mě a já jsem ta, která se může po jeho boku každé ráno probouzet. Líbilo se mi na něm, jak je akční, dravý a celkově, jak si jde za svým. Zároveň však přesně věděl, jak ženu chytit a jak ji dovést do rozpaků. To jsem s žádným chlapem nezažila v takové intenzitě.

Záliba, která okořenila náš vztah

Marek se netajil tím, že je milovník ženského těla. Po večerech často chtěl, abychom se dívali na všelijaké erotické filmy. Zpočátku to bylo velmi lákavé a vášnivé, když se však z toho začala stávat rutina, měla jsem pocit, že celý náš vztah se točí jen kolem sexu. Často chtěl, abychom zinscenovali některé scénky z těchto filmů, a i když musím přiznat, že takovou pestrost v posteli jsem s nikým nezažila, po čase jsem se přestávala cítit jako žena s hodnotou. To jsem však netušila, že nejtvrdší oříšek teprve přijde.

Nepřehlédněte: Maminčin mazlíček, macho, nebo žárlivec: Těmto typům mužů se raději vyhněte, nic dobrého vás po jejich boku nečeká

Návrh, který v mých očích všechno změnil

Marek mi jednou večer navrhl, že by bylo super, kdyby se mohl dívat na to, jak mě jeho kamarád pomiluje u nás doma. On bude v roli pozorovatele a já v roli milenky. Prosil mě, že se mi to bude líbit a jaké úžasné okořenění to bude. Přiznal se mi, že buď ho prostě přijmu takového, jaký je nebo život s ním bude těžký, čímž podle mě narážel na milenky. Cítila jsem se však v ten moment poníženě. Jak byste zareagovaly vy? Rozešly byste se s mužem, kdyby vám toto řekl?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..