Štíhlé a pevné paže díky nenápadné pomůcce: Pořiďte si ji domů a použijte ji 10 minut každý den

Sezóna krátkých rukávů je za rohem. Takže je nejvyšší čas si posvítit na paže - kritickou partii starších, ale i mladších žen.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Krásně štíhlé a hlavně pevné paže jsou znakem toho, že na sobě pracujete. Během zimy je umíme lehce schovat pod svetry za dlouhé rukávy, ale jakmile se objeví první sluneční paprsky, začíná nejedna žena podléhat panice. Aby nezůstala tato část vašeho těla bez povšimnutí, měly byste se pustit do jejího posílení.

Podívejte se také: Ženy se v jídle až příliš omezují, tvrdí fitness trenér: Chybí jim tyto proteiny, které by jim pomohly s nadváhou

Dříve, než tak učiníte, skočte si do obchodu pořídit velmi jednoduchou a šikovnou pomůcku - odporovou gumu. Vyplatí se vám investovat do tohoto produktu i kvůli jeho komplexnějšímu využití. Pokud budte velmi kreativní, můžete pomocí gumy formovat i zadek či nohy. Ale teď si posvítíme právě na paže.

Oblíbená dvojice modelek Josephine Skriver a Jasmine Tookes, které můžete znát i podle instagramového profilu JOJA, sestavily krátké video se základní sérií cviků, které můžete cvičit každý den během sledování například televizních novin. Nic extra k tomu nepotřebujete. Deset minut, šikovnou pomůcku a samozřejmě pevnou vůli. Každý cvik z videa opakujte 15 krát a ve třech sériích. Do měsíce se můžete dočkat prvních viditelných změn na vašich rukou.

Mohlo by vás zajímat: Živočišné versus rostlinné bílkoviny? Příklad si můžeme brát od našich babiček, které věděly, co tělo potřebuje

VIDEO: Tři efektivní cviky, které pravidelným opakováním změní vaše paže k nepoznání

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JoJa (@joja),

 

Nepřehlédněte: Nejlepší podzimní sport? Kolo! Získejte díky němu tělo bohyně

TIP: Podle videa můžete vidět i to, že při úplně každém cviku máte aktivní střed těla - core. Takže kromě rukou pracujete i na jeho zpevnění, což se také může efektivně projevit na vaší figuře. A to velmi rychle.

Foto:
Profimedia, Instagram.com/joja
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..