Priority, na kterých staví svůj vztah Justin a Hailey vás přesvědčí, že tito dva jsou pro sebe stvořeni

Žádná jiná dvojice není tak intenzivně pod drobnohledem médií, než právě Justin Bieber se svou manželkou Hailey.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Razantní kroky

Psychické problémy, drogová závislost, démoni, staré lásky... Společné chvíle Justina a jeho manželky Hailey Bieber jsou už od začátku doprovázeny značnými problémy. Připočítejte k tomu žárlivé fanynky a musí vám být jasné, jak těžký boj museli od počátku tito dva zvládat.

Ale tito dva to nevzdali. Vytyčili si jasné priority, které jim značně pomohly dopracovat se až tam, kde jsou nyní. V první řadě dominuje v jejich vztahu upřímnost. A to od začátku, dokonce i v době, když nebyli spolu. Justin a Hailey se znají už deset let a již dříve byli důvěrnými přáteli. A tak vědí i nejtajnější věci ze svého života.

Přečtěte si: Diana měla v den svatby pas užší než 7letá holčička: Co všechno obětovala pro život princezny v monarchii?

Druhým, velmi prospěšným krokem v jejich životě, tedy ve vztahu, byl celibát. Po celý jejich vztah nepřicházel sex v úvaze. Jak přiznal sám zpěvák pro magazín Vogue, bylo to velmi důležité až přímo povinné gesto. "Bůh nás nežádá o to, abychom neměli sex, ale proto, že chce dodržovat určitá pravidla a chránit nás tak před utrpením. Myslím, že sex může způsobit bolest. Lidé ho často vyhledávají, když se necítí dobře nebo mají o sobě značné pochybnosti," svěřil se zpěvák.

Omezení přišli ale i po svatbě. Modelka pro stejný magazín přiznala, že velkým tabu v jejich ložnici jsou mobilní telefony. Přidává to více na intimitě a soukromí, což je velmi prioritní pro tuto dvojici. A i příkladné pro mnohé dvojice.

Gesta

Bez povšimnutí nezůstaly ani gesta, kterými nešetří. Jeden ani druhý. Na veřejnosti, na soukromých procházkách. Nestydí se ukázat své city. S tím mají dnešní dvojice značné problémy, což však není jejich případem. Právě taková gesta dokáží upevnit postavení ve vztahu v očích toho druhého.

Nepřehlédněte: Denní rituál Jennifer Lopez, který vám zaručí pleť bez vrásek: Její recept na ranní drink kopírují i známé tváře

Dvě svatby

První obřad měla tato dvojice již v roce 2018. Tehdy šlo spíše jen o formální záležitost, která proběhla v naprosté tajnosti a jen za přítomnosti novomanželů. O rok později se však rozhodli uspořádat velkolepou hostinu, kterou si tentokrát s nimi užili i blízcí přátelé a rodina.

Církevní obřad proběhl v kapli Somerset Chapel a zúčastnili se ho všechny slavné modelky v čele s nejlepší přítelkyní novomanželky, Kendall Jenner. Nechyběla však ani známá jména hudebního showbyznysu jako Ed Sheeren, Usher, Travis Scoot a desítky dalších. Přesněji prý bylo na svatbě něco kolem 150 pozvaných hostů. Před pár dny vypustila dvojice do světa video, které zachycuje emotivní detaily této svatby, na kterém je i vidět to, co mnozí stále tvrdí. Tito dva mají opravdu velkou šanci na úspěšné manželství, pokud budou na něm pracovat stejně tvrdě jako dosud.

Mohlo by vás zajímat: Pomohli Meghan Markle ke královské vizáži ruce plastických chirurgů? Takto se roky měnila

Myslíte si, že to této dvojici vydrží celý život?

Ano, mají velkou šanci
5
Asi ne
0
Určitě ne, do 3 let se rozejdou
1
Hlasovalo: 6

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..