Po rozvodu se Angelina Jolie stáhla do ústraní: Brad si naopak užívá zašlou slávu, jak se změnily jejich životy?

Když se Brad Pitt a Angelina Jolie rozváděli, Brad byl ten špatný a Angelina za oběť a později i za hrdinku. Po čtyřech letech jejich single života je Brad opět na výsluní, v centru pozornosti, obklopen fanoušky a krásnými ženami. Čemu se ale věnuje Angelina a je i ona připravena na novou lásku?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Po rozvodu byl Brad v nemilosti, dnes si znovu užívá slávu a pozornost

Ikonický pár Brad Pitt a Angelina Jolie byl kdysi skutečným hollywoodským miláčkem. Jejich pohádka však neměla šťastný konec a manželství skončilo rozvodem i díky Bradově pití. Ten se pak kál a žil v pozadí. Angelina se stejně stáhla a své soukromí si hlídala zejména kvůli jejich dětem, aby netrpěly nechtěnou pozorností. Ačkoli to byl Brad, který byl v nemilosti, dnes po téměř čtyřech letech je všechno jinak. Září na filmovém plátně a vyhrává prestižní ocenění. Je v centru pozornosti fanoušků a slávy. Dá se říci, že je zpět ve staré dobré formě. Co však víme o Angeline?

Mohlo by vás zajímat:  Další královská svatba bude už v květnu: V tomto však bude jiná, jakou měly Kate či Meghan Markle

Angelina vždy byla a je mámou na plný úvazek

Angelina všechen svůj čas dělí mezi péči o svou mnohočetnou rodinu, svou kariéru, charitativní činnost a své koníčky. Své děti s sebou bere prakticky všude. Dokonce i na natáčení svých filmů, aby s nimi byla neustále v kontaktu. Během chvil filmového volna spolu podnikají výlety. A v blízkosti pohodlí domova například venčí i psi. Angelina vždy byla a je v první řadě mámou na plný úvazek.

V současnosti stále rodiče, ale i obchodní partneři

Ačkoliv zpočátku byla celá péče o děti na ramenou herečky, protože to tak sama chtěla, dnes po čtyřech letech se dohodli na opatrovnictví. Brad přispívá na jejich bydlení, ale i jiné výdaje. Kromě lásky ke svým dětem mají společnou nyní ještě jednu věc a sice obchodní partnerství v jejich francouzském vinařství. Jak informuje magazín Forbes, stojí totiž za značkou Miraval, kterou dnes rozšiřují i o růžové šampaňské Rosé. Staré vinařství si koupili ještě jako manželé, investovali do něj a podařilo se jim z něj udělat skutečnou kvalitní značku, která se těší oblibě a úspěchu. Vinice, které vlastní spolu s dalšími vinařskými rodinami, tak jejich rozvodem neutrpěly, naopak expandují.

Herečka stále září i na červeném koberci

Herečka se kromě těchto aktivit stále věnuje i svému povolání. Že nezahálí ani na filmovém poli, o tom svědčí pokračování její pohádky Maleficent, za které koncem minulého roku sklidila úspěch. Na filmových premiérách se dobře bavila a zářila i po boku svých dětí, které jí dělaly jak jinak, společnost. Vypadala opravdu že má to nejhorší už za sebou.

Čtěte také: Tyto jeansové kousky ze šatníku nevyhazujte: Na jaře o nich uslyšíme, takto se nosí v ulicích

Přestože se jí daří, v lásce je prý nešťastná

Brad Pitt opět nemá o fanynky a potenciální přítelkyně nouzi. Nicméně média ho v poslední době (jak dobře víme), stále spojují s jeho bývalou první manželkou, herečkou Jennifer Aniston. Spekulace ohledně vzplanutí staré lásky mezi nimi neutichají a jen čas ukáže, zda je na těchto řečech i kus pravdy. Média však momentálně polemizují i nad milostným životem Angeliny. Ta je stále svobodná, ale podle jistého zdroje blízkého jejího okolí, ačkoli se snaží zaměstnávat, jak se jen dá a celkem se jí daří, co se týče lásky je nešťastná: "Byla na pár diskrétních rande, ale nic, co by pokračovalo. Je pro ni frustrující, že nemá po svém boku muže, jen osobní strážce," prozradil zdroj pro magazín Insider.

Nepřehlédněte: Princezny a královny, které mění svět: Jsou matkami, ambasadorkami, inspirativními ženami a módními ikonami

Nalezení muže je pro ni zatím prakticky nemožné

Je třeba uznat, že Angelina je stále krásná a sebevědomá žena, která se umí v životě otáčet a proto by neměla mít o muže nouzi. Ale otázkou je, co v příštím partnerovi po třech nevydařených manželstvích hledá tentokrát a zda je vůbec ochotna do těchto vod vstoupit i počtvrté. I to nastínil zmíněný zdroj pro tentýž magazín: "Chce někoho, kdo pracuje v zákulisí, ve studiu. Ale má složitou povahu a tendenci se předem bránit. Nalezení správného muže se pro ni zatím ukazuje jako prakticky nemožné."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..