Chodila jsem najednou se dvěma muži, nakonec se to obrátilo: Se zlomeným srdcem jsem skončila já

Ať už to děláte ze sobeckosti, nebo opravdu nevíte, kterého chcete více, vždy, a to mi můžete věřit, se to obrátí proti vám.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nevinný začátek

Celý život se mi děly stejné věci. Vždy, když mi vstoupil do cesty někdo nový, nebyl jediný. V momentě, jak se o mě začal někdo zajímat, vstoupil mi do cesty ještě další muž. Doposud jsem se pokaždé rozhodla pro toho "nesprávného" z té dvojice, takže když se to opakovalo naposledy, rozhodla jsem se změnit strategii - zkusit to s oběma. Netušila jsem, že mě to může zlomit.

Nepřehlédněte: Manželka si chtěla zřídit další účet: Zatajila mi, že má milence a aby to nebylo málo, namočila nás do pěkného problému

S jedním i s druhým začala randit jakoby nic. Večeře, kina, procházky, sex... Prostě vztah se vším, co k tomu patří. Nechápejte mě špatně, nechtěla jsem nikomu ublížit. Jen jsem se bála dalšího zklamání a chtěla jsem si důkladněji vybrat. Trvalo asi 4 měsíce, než se věci začaly komplikovat. Nápadník číslo jedna začal být více "vztahový". Projevoval se přesně tak, jak by se měl příští přítel, partner nebo i manžel projevovat. Zatímco ten druhý zůstával stále rezervovaný a držel si odstup. Což jsem chápala. Ale jak to s námi ženami bývá, více mě to přitahovalo. Takže jsem si dala za úkol, dostat se mu konečně pod kůži. Muže, který nám budoval budoucnost, jsem brala jako samozřejmost, a tak jsem se přestala víc snažit. Dokonce jsem byla přesvědčena, že když mě konečně bude chtít muž č.2, tak to s ním ukončím. A tak jsem se soustředila na toho druhého, tak i on začal tušit, že věci jsou jinak. Vydrželo to další měsíc, až nakonec udělal něco, co mě odrovnalo.

Mohlo by vás zajímat: Vzal jsem si ženu snů: Jedna její záliba, se kterou nechtěla skoncovat ani po svatbě, mě přinutila se rozvést

Po pěti měsících jsme se začali hádat, až to vyvrcholilo tím, že jsem řekla, že potřebuji odstup. Dal mi ho. Celý týden se mi neozýval. Mezitím jsem svůj projekt na pána "nedostupného" také vzdala, protože jsem zjistila skutečnosti, které hovořily jasnou řečí - vážný vztah nechce, také to bral jen jako hru. Takže to byla marná snaha. Jelikož jeden byl ze hry, byla jsem si jistá, že když opět budu tou pozornou ženou, první se vrátí... Dokonce se mi sám po týdnu ozval. Byla jsem ráda, telefonovali jsme spolu, i když bylo cítit mírné napětí, počítala jsem s tím, že se věci dají do normálu. Ale to jen do té doby, než mi oznámil, že se za ten týden stihl vyspat s jinou ženou. Tehdy
jsem to pochopila. Ta bolest, kterou mi způsobila tato informace hovořila jasnou řečí - byl pro mě ten pravý a chtěla jsem být s ním. Jenže moje ego, moje potřeba si něco dokázat to zkazily. V podstatě jsem ho k tomu dokopala. I když to byla pro něj náhodná známost, skončilo to mezi námi. Chtěla jsem se vyhnout utrpení, ale popálila jsem se.

Přečtěte si: Je věk opravdu jen číslo? Partneři s tímto věkovým rozdílem mají největší šanci na úspěšný vztah

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..