Dokážete dělat toto? V tom případě máte v mužských očích navrch nad ostatními ženami

Nejde o nic speciálního. Naopak. A v tom je to "kouzlo", obyčejnost může mít velkou moc.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Muži milují jednoduchost, přímost. Žádné zbytečné hry. A to umí ocenit na svých polovičkách. Proto mnozí vyhledávají právě takové partnerky, se kterými mohou jednat přímo, otevřeně, a které na nich nebudou zkoušet žádné jiné "rafinované" hry. A právě tyto vlastnosti či činy jsou v mužských očích terno. Pokud tomu přidáte i tyto věci, můžete si být jistá, že vás budou zbožňovat.

Přečtěte si: Moje žena zveřejnila před přáteli tento intimní detail z naší ložnice: Téměř to položilo naše manželství

Bez zbytečných keců

"Nedívej se na mě, dnes nevypadám dobře" - fráze, kterou muži skutečně nemají rádi, hlavně, pokud máte na sobě značné množství make-upu. Je to pro ně signál, že si nevěříte, ani když jste nalíčená, že máte nedostatek sebevědomí. Naopak, pokud dokážete před muže předstoupit bez nalíčení, a to i na začátku vaší známosti, a bez zbytečných řečí, tak okamžitě zbystří pozornost.

Nepřehlédněte: Scházeli jsme se během přestávky na jídlo u něho v bytě: Později jsem pochopila, že jsem naletěla, tak jako 90% žen

Zájmy

Netahejte ho do kroužku šikovných rukou, či na kávu se svými kamarádkami. Pokud víte, že si nerozumějí, netlačte na to. Co ale můžete udělat je, že projevíte zájem o jeho aktivity. Nemáte ráda sport? Nevadí, jeden večer se s ním na ten fotbal můžete dívat a ještě se i tvářit zaujatě. Ne, nejde tu o lež. Ale pokud muž postřehne, že nejste ubručená ženská, která mu bude každý víkend vyčítat jeho fotbalové zápasy, hned v jeho očích stoupnete.

Sex

Samostatná kapitola. Řekněme si to přímo - důležitá kapitola. Co si nejvíc všimne muž na ženě, je její aktivita a zájem o sex. Musíte vystoupit z ulity a občas převzít kontrolu. I nad mužem. Dominance v posteli se v mužských očích skutečně vyplatí.

Silná. Skutečně silná

Nepomlouvejte před ním, příliš si nestěžujte a nelitujte se. Toto muži nemají rádi. Zoufalé ženy je odrazují. Ano, řeči o tom, že muž rád chrání ženu, jsou pravdivé, ale toto je trochu jiný případ. V tomto případě je to zoufalost, která nikomu na atraktivitě nepřidává. Naopak, pokud máte špatné období, ale budete ho brát s úsměvem, dáte jasně najevo, že jste silná a věřte, či ne, silné ženy muži milují o něco více.

Mohlo by vás zajímat: Měla jsem nadstandardní vztahy se svým šéfem: Nikdy by mě však nenapadlo, jak daleko to může zajít

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..