Každá z nás může být štíhlá a krásná: Zkuste ověřené tipy Jennifer Aniston

Pokud chcete vypadat opravdu v každém věku skvěle, máme pro vás několik inspirativních tipů, jak toho dosáhnout. Přímo od ikonické a nestárnoucí Jennifer Aniston!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Takto se o sebe stará

Přestože má tato žena po 50, normálně je to těžko uvěřitelné. Stárne totiž s grácií, noblesou a člověk by jí tipoval mnohem méně. Jennifer Aniston je jasným důkazem, že věk je jen číslo a sexy můžete být po celý život. Jen je třeba vědět jak na to a držet se svých zásad. Takových, které skutečně fungují.

Pravidelnost, disciplína a sebezapření, je něco, čeho se Jennifer drží v podstatě od svých dvaceti. I díky tomu, nyní váží stejně jako když začínala hrát v populárním seriálu Přátelé. Ve formě se udržuje již dlouhá léta stále stejným způsobem.

Hned po probuzení, u známé herečky je to v 5:00, vypije teplou vodu, do které vytlačí půlku citronu. Následně si dá svižnou půlhodinku kardia. V osm hodin vstává jen když nepracuje. Pak si připraví domácí zdravou snídani (ovesná kaše s ovocem) a věnuje se 40 minut meditaci.

Očista mysli je podle ní stejně důležitá jako detox těla. Tento svůj rituál praktikuje opravdu velmi dlouho a nedá na něj dopustit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Denní rutina z které nesleví

Pohyb je její denní rutinou. Miluje cvičení a opravdu ji baví. Možná i proto se jí daří držet se ve formě o něco lépe. Cvičení, začíná během, pokračuje posilovacími aktivitami a ukončuje ho jógou. Jde o velmi intenzivní, ale skutečně mimořádně účinný tréning. Tomuto režimu je věrná 4 - 6krát do týdne. Každý den si však bez výjimky záběhá. To neodmítne nikdy.

Mohlo by vás zajímat: Svou manželku jsem podezíral z nevěry s mým přítelem: Skutečnost však byla mnohem horší

Jennifer je na sebe přísná i ve stravování. Zcela se vyhýbá polotovarům, sladkým nápojům, sacharidům a kávu přijímá v omezeném množství. Je jí jasné, že nejlepším klíčem ke krásné figuře je zdravá, kvalitní strava a pohyb.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

 

I díky lidem, kterými se člověk obklopuje, stárne pomaleji

Kromě pohybu a stravy je podle ní velmi důležité i to, jakými lidmi se obklopujete. To opravdu ovlivňuje váš vzhled, chování a to, jakou energii vyzařujete. Proto se naučila lidi ve svém nejbližším okolí selektovat. Od té doby se jí prý žije mnohem snadněji. A sama se cítí velmi dobře a spokojeně.

Čtěte také: Tajemství šťastného vztahu Kim Kardashian: Řeč těla prozradí o jejich manželství hodně

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..