Přitažlivá žena zná svou hodnotu: Teprve když to pochopíte, můžete být skutečně šťastná, já jsem to roky ignorovala

Ano, roky popírání a ignorace vlastních potřeb se na našem vztahu podepsali. I když na oko jsem působila jako ta nejlepší manželka.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

"Manželství je vždy o kompromisech. A o tom, aby dva lidé mezi sebou našli shodu. Nicméně ne vždy tato ideální rovnice funguje. Já to bohužel pochopila až za pět dvanáct," začíná své vyprávění Tereza.

Mohlo by vás zajímat: Fenomén single třicátnic: Platí rovnice, čím úspěšnější, tím osamělejší nebo jde o vnímání světa jinýma očima?

Dokonalost nepřináší vždy pocit štěstí

Tereza byla prototyp ideální ženy. Dokonalé manželky. Starala se o domácnost, vyvářela, pekla. Její manžel měl dokonce během týdne vždy teplé snídaně do postele. Jen aby byl spokojený a šťastný. Na večeři bývaly na výběr tři chody plus dezert. Ano, děti sice neměly, ale ona se mohla doslova přetrhnout, aby uspokojila potřeby svého muže. Navíc pravidelně plnila manželské povinnosti, vymýšlela věci, aby jim sex nezevšednil.

Hodně s Tiborem cestovali, neustále mu chystala různé překvapení. A jako bonus k tomu všemu, je tato žena opravdu nádherná. Plavovláska, s perfektní figurou, chic stylem a alabastrovou pletí. Opravdu žena jako vystřižená z magazínu. Má to však svá "ALE". Jako vše, co na první pohled působí perfektně.

Čtěte také: Po letech jsem nejlepší přítelkyni prozradila, že jsem svedla jejího bývalého: Ona mě však překvapila mnohem větším přiznáním

"Vždycky jsem se snažila o to, aby byly naplněny všechny potřeby Tibora. A ty vlastní jsem totálně ignorovala. Vůbec jsem se nepovažovala za přitažlivou, atraktivní. Připadala jsem si jako šedá myška. Ve svém nitru jsem byla v neustálém stresu a střehu. Bála jsem se, aby mě Tibor nepřestal milovat, aby si nenašel jinou, ačkoli jsem pro to vlastně neměla důvod. Z mého života se vytrácel důvtip a já jsem se měnila."

"Teprve když jsem skončila na jednotce intenzivní péče z vyčerpání, pochopila jsem hodně věcí. To, že práce, dokonalá domácnost a spokojený muž, nejsou středobod vesmíru. Člověk v první řadě musí mít rád sám sebe a přijmout se. Jen tehdy můžeme být skutečně šťastný. Začala jsem se na sebe dívat jinak. Uvědomovala jsem si svou přitažlivost a hodnotu. A věřte, že od toho momentu se mi žije mnohem lépe a krásněji."

Nepřehlédněte: Je věk opravdu jen číslo? Partneři s tímto věkovým rozdílem mají největší šanci na úspěšný vztah

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..