Ženský vitamín krásy je klíčem k mládí: Rozhodly jsme se o toto tajemství úspěchu podělit

Krása jde zevnitř a proto je důležité cítit se ve vlastním těle nejlépe, jak umíte. Prozradíme vám, který vitamín se pojí právě s touto ženskou krásou.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Ženy v důsledku stále větších znalostí upozorňují na své tělo, avšak trend se přece jen změnil. V současnosti je ve světě velkým hitem soustředit se na vitamíny a doplňky, které tělo potřebuje. Ženy jsou si vědomy toho, že mládí jim nezaručí plastické operace, ale důkladnější péče o tělo zevnitř.

I když na přelomu zimy a přicházejícího jara většinou řešíme nejvíce vitamín D, existuje ještě jeden vitamín, který je pro naše tělo stejně důležitý, a tím je vitamín K.

Přečtěte si: Retro beauty trend, který prověří vaši fantazii: Kombinujte manikúru s vaším líčením

Ženský vitamín krásy

Vitamín K2 se spojuje s údržbou našich kostí a tkání, zatímco K1 se váže se správnou srážlivostí krve. Oba aspekty jsou však pro krásné zdravé tělo ženy nesmírně důležité. Zdravé a pevné kosti, kvalitní a pevné nehty či husté vlasy. Přesně toto má na svědomí příliv vitamínu K2 do těla.

Doktorka Kate Rhéaume-Bleue tvrdí, že právě vitamín K2 mnohým ženám chybí a je prevencí proti vzniku rakoviny i vrásek, které mnohým dámám nahánějí strach. Vitamin K2 je rozpustný v tucích a můžete jej přijímat také ve stravě. Kde ho tedy najdete?

V čem všem se nachází?

Vitamín K2 se nachází ve fermentovaných potravinách a v živočišných mléčných výrobcích (mléko, máslo, ghí, sýry, žloutky). Důležité je, aby zvířata, z nichž výrobky získávají, byly chovány na pastvině a jedly rychle rostoucí trávu. Vitamín K1 se zase nachází v tmavé listové zelenině a jeho příjem je také velmi důležitý, do těla se však vstřebává menší množství než u vitamínu K2, tam je vstřebávání jednodušší.

Nepřehlédněte: Za akné v dospělosti nejsou zodpovědné jen hormony: Jestliže přestanete dělat tyto věci, zbavíte se ho v průběhu měsíce

Vitamín K2 je významným aspektem našeho těla:

  • pomáhá udržovat zdraví a pevnost kostí
  • má na svědomí zdravé žíly
  • zdravé a silné zuby
  • je prospěšný pro náš mozek
  • potlačuje a oddaluje vznik vrásek
Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..