Princ Charles měl opravdu velmi bouřlivé mládí: S kým byl nevěrný Dianě i Camille zároveň a jak ho tato žena ovlivnila?

Princ Charles je známý tím, že život miluje a odjakživa si ho užíval plnými doušky i navzdory svému postavení. Která žena výrazně ovlivnila jeho život, ale nikdy nebyla jeho oficiální partnerkou, pouze měla status milenky?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Bouřlivé mládí následníka trůnu bylo nepopiratelné

Britský princ Charles, vedl odjakživa opravdu velmi akční a pestrý milostný život. Diana a Camilla nebyly ani zdaleka jediné ženy, pro které měl slabost. Před manželstvím s následníkem britského trůnu, pracovala Diana Spencer v mateřské škole, v Londýně jako vychovatelka. Pak se seznámila s Charlesem a sama jím byla okouzlena. Manželství princezny Diany a prince Charlese patřilo k nejsledovanějším vztahům světa od úplného začátku.

Vydrželo 15 let. Narodili se jim dva synové. Ti prý velmi citlivě manželské problémy svých rodičů vnímali. O šťastném a harmonickém vztahu mezi nimi nelze hovořit. Neustálý tlak médií se na jejich vzájemném fungování značně podepsal.

Navíc Diana téměř od začátku věděla, že srdce Charlese patří jiné. Camille Shand. S tou se princ poprvé setkal ještě v roce 1970. Jejich vztah trval rok. Mezitím se však samotná Camilla vdala a Charles oženil.

Čtěte také: Tajemství šťastného vztahu Kim Kardashian: Řeč těla prozradí o jejich manželství hodně

Nicméně velmi blízký vztah mezi sebou dvojice udržovala i nadále. Tajně se setkávali a měli jeden pro druhého velkou slabost. A už v tomto období, kdy měl princ Charles manželku i milenku, zaměřil svou pozornost i na třetí ženu.

Celý svět sledoval boj o srdce Charlese mezi dvěma ženami, on se však zajímal o třetí.

Charles se v té době začal setkávat s Lady Dale, manželkou lorda Anthonyho Tryona. A přestože celý svět sledoval s napětím souboj dvou sokyní - milenky a manželky Charlese, on to v podstatě vůbec neřešil. I přes svou pozici v královské rodině. Dale byla velmi blízkou přítelkyní královské rodiny a tak se ti dva setkávali vlastně bez jakýchkoliv omezení, dokonce i v přítomnosti Diany, která si myslela, že jedinou její hrozbou je Camilla. S Charlesem byla dokonce Dale několikrát sama na rybaření, protože šlo o jejich společnou zálibu.

Nepřehlédněte: Tento moment, který se udál během zásnub, princeznu Dianu zapsal do dějin: Čím si získala srdce lidí?

Princ se prý zamiloval totálně bezhlavě a jí se moc líbilo, že pro ni má slabost následník trůnu. Nikdy ale mezi sebou nic nepotvrdili, ale samotná Dale prý měla na Charlese velký vliv i v rozhodnutích. Dale dokonce dala jméno svému synovi Charles a vlastní kolekci oblečení, kterou navrhla, pojmenovala podle přezdívky, kterou jí princ říkal. Jejich románek se však nakonec královské rodině podařilo "zamést pod koberec" a toto téma bylo pro Brity spíše tabu.

Mohlo by vás zajímat: I když je hollywoodská hvězda, je jako každá z nás: Pro toto zbožňují lidé po celém světě Jennifer Aniston

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..