Tuto věc si osvojte, pokud nechcete, aby váš vztah zevšedněl: My s manželem ji praktikujeme v ložnici i mimo ni

Někdy stačí ve vztahu málo, aby byl opět perfektní. Malé okořenění mu dodá vždy nový rozměr a euforii, která vás opět stmelí.

Každý vztah čas od času potřebuje dodat jiskru. Zejména pokud jste spolu déle. Pokud nechcete sklouznout do stereotypu, je velmi důležité to zavčas podchytit.

Mohlo by vás zajímat: 4 zásadní věci, které vás usvědčí v tom, že nemáte po svém boku muže na celý život: Dělá toto i ten váš?

Otevřeli jsme Pandořinu skříňku

"Svoji jsme přesně šest let. Zpětně to hodnotím jako nejlepších šest let mého života. Samozřejmě, že jsme měli i náročnější okamžiky ve vztahu, prošli jsme si malými i většími krizemi, dokonce i nevěrou. Ale dokázali jsme to ustát. Ačkoli to tak v mnoha okamžicích nevypadalo. Pochopila jsem však, že k tomu, abychom byli oba šťastní, musíme v manželství dozrát. Když jsme to oba pochopili, mohli jsme stavět na tom, abychom vrátili chybějící jiskru tam, kde nebyla."

Nepřehlédněte: Toužila jsem po vzrušujícím životě: Obklopovala jsem se tímto typem mužů, ale nakonec jsem na to doplatila

Ivana a Kamil si dlouho neuvědomovali, že mají problém. Vše "spustila" až Kamilova nevěra. Když se to provalilo a jeho žena to zjistila, neudělala klasickou hysterickou scénu. Postavila se k tomu s chladnou hlavou a navzdory vyburcovaným emocím, se snažila najít důvod, proč se to vlastně stalo.

"Víte, na všechno jsou potřeba dva. I na to, aby to mezi vámi fungovalo a bylo hezké, ale i na to, abyste dokázali to, co budujete pokazit. Přesně toto jsem díky Kamilově nevěře pochopila. Zjistila jsem, že jsem dlouhodobě v našem vztahu pociťovala emocionální prázdno - málo pozornosti, něžností, intimity a letmých doteků na veřejnosti, či obyčejné držení za ruku. To vše se jaksi přirozeně z manželství časem vytrácí, ale málokdo si to uvědomí a připustí. Ruku na srdce, není to tak i u vás doma?"

Jen takovou drobností můžete vrátit jiskru do vztahu

"My jsme se například téměř přestali líbat. A od té doby kdy došlo ke Kamilově aférce, začali jsme právě toto praktikovat každý den. Líbáme se nejen velmi intenzivně při sexu, ale i ráno po probuzení, při odchodu do práce, klidně i na dětském hřišti. Polibek je opravdu projevem lásky, oddanosti a endorfinů, které prostě vztah dvou lidí potřebuje nutně. Každý den a bez výjimky. Jen to mnohokrát zapomínáme. Nám se od té doby skutečně zlepšil vztah, naše fungování a jsme mnohem šťastnější. A co vy? Kdy naposledy jste se s manželem opravdu vášnivě líbaly?"

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..