Cvik díky kterému ztratíte 2 cm z obvodu pasu během 4 týdnů: Praktikujte každý den tři minuty

Tři minuty denně. Jeden cvik. A výsledek? Dokonalý pas. Podívejte se spolu s námi, který cvik vám ho vytvoří a jak ho dělat správně. Jen tehdy je totiž požadovaný efekt perfektní.

Zdroj: Prodimedia
Zdroj: Prodimedia

Ano, víme a velmi dobře si uvědomujeme, že břicho je jednou z našich nejproblematičtějších partií. Ženy to tak nějak mají dané. Zejména po třicítce, jde shazování z této partie o něco hůře. A navíc po takovém porodu obzvláště.

Přečtěte si: Vystupte ze své komfortní zóny: Takto dokážete připravit své tělo a zhubnout ještě před svátky 6 kilo

Nicméně pokud máte zvládnutý jídelníček a stravujete se relativně zdravě, víme, který cvik vám pomůže. Nechte se inspirovat známou influencerkou, vícenásobnou mámou a módní ikonou, Lenou Perminovou, která přesně ví, jak shodit dva centimetry v pase v průběhu měsíce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

 

Jestli máte obvod pasu nad normu, zjistíte docela snadno. Pomocí krejčovského metru. U žen by se hodnota neměla dostat nad 88 cm a u mužů nad 100 cm. Pokud máte obvod pasu větší, je potřeba s tím něco začít dělat a tento cvik je na to ideální.

Nepřehlédněte: Jeden z nejrizikovějších způsobů hubnutí: Ženy si nedají říct a takto přicházejí o důležité vitamíny z těla

Cvičení s vlastní vahou naboso je to nejlepší, co pro svůj pas můžete udělat. Stačí vám tři minuty denně. Zapojujete totiž všechny svaly, posilujete pánevní dno, zpevňujete spodní břicho a zároveň tvarujete i zadek.

Mohlo by vás zajímat: Poctivý dietní jídelníček je 70% úspěchu: Stačí změnit zažité návyky podle těchto 3 dnů

Kromě toho se držte těchto zásad:

  • Vyhýbejte se cukru
  • Jezte více proteinů
  • Pijte hodně vody
  • Jezte potraviny bohaté na vlákninu

Uvidíte, že stačí opravdu tři týdny a váš pas bude užší a sebevědomí opravdu vyšší. Tak co, jdete do toho spolu s námi?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..