Sexy J Lo zrecyklovala ikonické šaty milénia: Kráska se nebojí nosit totéž opakovaně, za což má velké plus!

Zpěvačka J Lo nedávno opět zabodovala a veřejnosti připomněla svým sportovním outfitem s potiskem džungle jiný sexy modely šatů z doby před lety. Ten patřil na přelomu tisíciletí ke skutečně odvážnému a ikonickému modelu, který měla příležitost znovu oživit i jinak. Recykluje módní kousky běžně?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Sportovní souprava s potiskem džungle byla mnohým povědomá

J Lo rozhodně není jen zpěvačka či herečka, ale i módní ikona. O jejím stylu a vkusu nelze pochybovat. Kam vkročí, tam vzbuzuje pozornost a nestává se jí, že přestřelí. Právě naopak, vždy dokáže zaujmout něčím novým, originálním a i recyklovaným. Nedávno byla v ulicích Miami viděna ve sportovní soupravě na knoflíky s potiskem džungle a pozornému oku mnohých neuniklo, že jim tento model z dílny slavného Versace připomíná model na zcela jinou příležitost před 20 lety, ve kterém zpěvačka přímo zářila. V kombinaci s bílým tílkem a teniskami, byla na ulici nepřehlédnutelná.

Mohlo by vás zajímat: Chiara Ferragni shromáždila za 24 hodin přes 3 miliony eur na pomoc proti koronaviru: Ona sama přispěla velkou sumou!

Šaty, které jsou dnes ikonické a předběhly dobu

Před 20 lety na přelomu tisíciletí zazářila J Lo na předávání Grammy 2000 v odvážném modelu šatů se stejným potiskem džungle. Šaty více odhalovaly než zakrývaly a J Lo byla jak jinak opět skutečnou divou jako je i dnes. Tyto šaty byly stejně výsledkem šikovných rukou módního domu Versace a ze zpěvačky udělaly ikonu. V té době předběhly svou dobu a J Lo díky nim předběhla i ostatní přítomné celebrity. Dnes, po 20 letech patří tyto ikonické šaty k tomu nejlepšímu, co kdy měla J Lo na sobě.

Oslovila ji sama Donatella Versace, aby oživila minulost

A v těchto šatech se zpěvačka nepředvedla pouze na přelomu tisíciletí. Ve skutečnosti před pár měsíci dostala nabídku, která se neodmítá. Oslovila ji sama Donatella Versace, která chtěla šokovat a jako závěrečný bod své módní prohlídky na milánském týdnu módy v září minulého roku se rozhodla oživit minulost. Podle magazínu Harper´s Bazaar sama Donatella zavolala J Lo a řekla: "Chci, aby si na konci show opět vyšla v těchto šatech."

Čtěte také: Stvořené pro ženské tělo: Osvojte si jídla, které večeří hollywoodské krásky, můžete si je dopřát bez výčitek

J Lo v nich zvedla přítomné ze židle

J Lo pak pro magazín přiznala, že ačkoliv byly šaty skoro identické, v něčem se lišily. Potisk džungle zůstal zachován, ale módní dům Versace je trochu upravil a sama zpěvačka prozradila, že to byla pro ni posilující věc a cítila se skutečně sebevědomě. Není se co divit, vždyť zvedla ze židlí všechny přítomné na módní přehlídce: "Uplynulo dvacet let a myslím, že pro ženy je to posilující vědět, že si můžeš obléci variaci stejných šatů o 20 let později... Bylo to jako vidět, že život ještě neskončil i když uplynulo 20 let."

Oživená minulost, která bude udávat trendy

J Lo ví jak překvapit a zaujmout a tak sportovní model, kterým oživila minulost, patří k jejím dalším ikonickým. Mnozí módní kritici už spekulují, jestli právě tímto modelem neudala trendy pro letošní jaro a léto. Potisk džungle bude tedy s největší pravděpodobností rezonovat ve více šatnících tento rok.

Nepřehlédněte: Tajné rituály Hailey Bieber: Ačkoli jí příroda nadělila bezchybnou pleť, tyto partie považuje sama za problematické

J Lo nedělá problém recyklování oblečení

Zpěvačka nemá nejmenší problém si na sebe vzít tytéž šaty v upraveném provedení, ani recyklovat módu celkově. Svůj postoj k módnímu průmyslu v souvislosti s ochranou životního prostředí prokázala už dávno. Dokonce se loni stala sama tváří udržitelné módy značky NiyamaSol, která na inspirování etických změn ve světě vytvořila vlastní linii sportovního oblečení a na spolupráci si vybrala právě J Lo. Tato značka vyrábí funkční sportovní oblečení z recyklovaných lahví a zpěvačka tuto myšlenku plně podporuje.

J Lo je žena, která ví jak v módě spojit ikoničnost s udržitelností a umí to i prodat, co říkáte?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..