Nejčastější chyby, kterých se ženy dopouštějí v posteli: Ano, pro toto jsme ochotni změnit partnerku, shodují se muži

Muži sex milují. A je pro ně opravdu ve vztahu podstatný. V některých případech možná až příliš extrémní. Jakých chyb se v jejich očích nejčastěji v ložnici dopouštíme?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Sex je ve vztazích opravdu často diskutovaným tématem. Zejména na začátku a samozřejmě i po letech. Jakých chyb se však my ženy nejčastěji dopouštíme v posteli a proč jsou muži, ochotní nás kvůli nim vyměnit i za jinou náruč? Zeptaly jsme se přímo jich.

Přečtěte si: Dělala jsem mu společnost na služební cestě: Tomuto přestaňte věřit, pokud nechcete, aby vás muž vodil za nos

Nejsme iniciativní

Vzpomínáte si, kdy jste naposledy začaly s milostnými hrami iniciativně vy sama? Že ne? Máte problém. Tak jako drtivá většina žen. Opravdu jen hrstka z nás patří do kategorie podnětu, v této oblasti. No muži to potřebují."Je pro mě podstatné, abych věděl a cítil, že po mně žena touží. Nebaví mě to, pokud ji musím do sexu nutit. Není snad nic horšího. Líbí se mi, pokud je žena iniciativní, dá najevo co chce a co se jí líbí" říká 32letý Kamil.

Mohlo by vás zajímat: Do svého nezávazného sexuálního partnera jsem se zamilovala: Pochopila jsem, že toto je jediné řešení, jak z toho ven

Kontrolujeme neustále svůj vzhled

I pro vás je podstatné jak v posteli vypadáte? Dáváte si pozor na to, jak se hýbete, a v jaké poloze jste, protože chcete působit co nejlépe? Další chyba. Mužům je to tehdy úplně jedno. Věřte, že nějaký ten faldík navíc, při sexu ani náhodou neřeší. Jediný, kdo se tím zabývá, jste vy sama. "Pokud se ženou spím, je jasné a samozřejmé, že je pro mě atraktivní. Ale vůbec není sexy pokud se neustále šteluje do určité polohy, jen aby vypadala dobře. Docílí tim přesně opačného efektu. A z dlouhodobého hlediska je to pro mě neúnosné," dodává 34letý Eda.

Upadli jsme do rutiny a stereotypu

Tak toto je snad největší kámen úrazu. Pokud v sexu sklouzneme do stereotypu, opravdu je to velký problém pro vztah. Mnohem větší než předpokládáte. "Většina kamarádů co mám, miluje dobrodružství. Rádi experimentujeme, zkoušíme nové věci. A tak jako v životě, v sexu obzvlášť. Ten adrenalin je pro nás nejdůležitější. Sex na netradičních místech, nové polohy, to vše je pro nás důležité. A pokud to nedostaneme doma, hledáme to jinde," uzavírá 29 letý Adam.

Dopouštíte se těchto chyb?

Ano
1
Ne, v žádném případě
1
Hlasovalo: 2

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..