5letá ruská holčička má obrovský talent: Až uvidíte její ladné pohyby, dostane vás do kolen

Ruské krasobruslařce Sophii je jenom 5 let, ale ve světě internetu je už pořádně známa. V akademii pod drobnohledem světově úspěšného krasobruslaře a trojnásobného mistra světa Jevgenija Pľuščenka podává skvělé výkony na ledě.

Zdroj: instagram.com/littleangelsophie
Zdroj: instagram.com/littleangelsophie

Krasobruslení je jedním z nejkrásnějších sportů, spojuje se s uměleckým ztvárněním piruet, skoků a kroků. Vyžaduje však tvrdé tréninky a sebekázeň, často již od raného dětství.

Přečtěte si: Zamilované dvojice, které ze své lásky udělali byznys: I takto se dá vybudovat společná kariéra

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sophie (@littleangelsophie),

5letá Sophie vás svým talentem dostane

Maximální nasazení, trénink a diciplína neobešlo ani 5letou Sophie, která na ledě vytváří ladnými pohyby doslova umělecké dílo. Krasobruslení je pastvou pro oči i pro samotné fanoušky a diváky. Malá Sophie sklízí jeden úspěch za druhým a už v pěti letech si získává obdiv. Její šarmantní maminka jí proto založila instagramový účet a z malé Sophie je dnes instagramová hvězda, kterou sleduje přes 132 tisíc lidí.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sophie (@littleangelsophie),

 

V soukromí je fashionistka a dětská modelka

Sophie je kromě talentované krasobruslařky i pořádná fashionistka. V soukromí se její máma neváhá pochlubit kreacemi, které společně s ní vytváří. Společně, protože dobře víme, že holčičky v jejím věku už si chtějí vybírat a oblékat to, co se líbí jim a udělají proto cokoli.

Sophie okoukala styl od své maminky a kopírování je v tomto věku zcela přirozené. Chce dělat to, co její mamka, včetně úpravy vizáže a všech záležitostí "ženského světa". Řekněme si však upřímně, na líčení má v tomto věku ještě čas. Výjimkou je akorát krasobruslení, kde se vyžaduje jistý dress code a úprava vizáže. Prostě to k tomu patří a právě na krasobruslařkách vždy obdivujeme nejen jejich talentové schopnosti na ledě, ale i jejich kostýmy a celkový look.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sophie (@littleangelsophie),

 

Nepřehlédněte: Kde najít au pair na hlídání dětí a jak si nastavit čas vedle práce, abyste nebyla „špatná“ matka?

Foto:
instagram.com/littleangelsophie
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..