Která členka Kardashianek se nejdříve stane matkou? Jejich máma Kris Jenner prozradila nejnovější detaily

Kris Jenner si na málo vnoučat opravdu stěžovat nemůže. Porodila a vychovala 6 dětí, z nichž 5 jí dalo jedno i více vnoučat. O první se postarala nejstarší dcera Kourtney a o nejmladší přírůstek zase kontroverzní Kim, která prý ještě zdaleka neskončila. Ale která z nich se podle babičky Kris stane opět matkou nejdříve?

Zdroj: instagram.com/kourtneykardash/
Zdroj: instagram.com/kourtneykardash/

Kris Jenner o své rodině mluví nejraději

Pokud existuje něco nebo někdo o čem úspěšná matka, která stojí v čele rodiny Kardashian - Jenner, Kris Jenner, mluví nejraději, je to právě její velká rodina. Klobouk dolů, neboť porodit, vychovat a postarat se o rozjetí kariéry v podstatě všech svých dětí, to vyžaduje obrovské marketingové, ale i osobní dovednosti, které Kris nepochybně má. Její rodina jí má skutečně za co být vděčná, koneckonců, toto impérium vybudovala vlastníma rukama a silama.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

Mohlo by vás zajímat: Gisele Bündchen o současných modelkách, které se snaží jakkoliv zviditelnit: Tohle bych já nikdy neudělala

Byly jí řečeny věty, které musela pravdivě doplnit

Její děti se jí odvděčily i tím, že se z Kris stala skutečně babička na plný úvazek. Kolik těch vnoučat vlastně má? Je již osminásobnou babičkou a tohle číslo rozhodně není konečné. Nedávno se svěřila ve světoznámé americké šou Ellen DeGeneres také s detaily, která z dcer se podle ní stane další matkou a byl to velmi úsměvný rozhovor. Ellen prý řekla Kris několik vět, které musela pravdivě doplnit. Více méně se týkaly jejího a života jejích dětí. Tak se fanoušci známé rodiny dozvěděli i to, že oblíbenou dcerou dne byla právě v dané chvíli Khloe a dcerou, která pravidelně nezvedá hovory zase Kylie. Ale prý jí to nevyčítá, protože kromě povinností matky, řídí i mega úspěšné kosmetické impérium.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@krisjenner),

 

Zajímavá věta, zajímavá odpověď

Další věta, kterou chtěla slavná Ellen od Kris doplnit, zněla: "Můj další vnuk bude od..." a Kris se skutečně zapojila a doplnila: "Kourtney nebo možná Kylie. Nebo žeby Kendall?" Ať už pravdivě nebo žertem, něco by bylo pravdy na všech možnostech a řekneme vám i proč.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@krisjenner),

Čtěte také: Meghan Markle se vžívá do role vévodkyně: Neuvěříte, od koho přijímá rady ohledně svého outfitu

Kourtney i Kylie mají své důvody, pro které by chtěly být opět matkami

První dvě možnosti by však podle fanoušků byly nejpravděpodobnější. Kourtney byla první, která dala Kris vnoučata a možná by ještě po jednom dítěti skutečně toužila, když vidí jak se rodiny jejích sester především Kim rozšiřují. Kylie se nedávno pro média vyjádřila také v tom smyslu, že by chtěla své dcerce Stormi dopřát sourozence co nejdříve a protože se k otci svého děvčátka opět vrátila, možná to není tak nereálné. Nicméně Kendall Kris zmínila jednoznačně ze žertu. Jak víme ta se momentálně stále soustřeďuje na svou kariéru nejlépe placené modelky světa. I když na druhé straně, kdo ví? Kardashianky vždy věděly jak šokovat svět.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@krisjenner),

Nepřehlédněte: Ivanka Trump učí své děti jednu důležitou věc: Neuvěříte, co už teď patří mezi hlavní aktivity jejich ratolestí

Co myslíte, která ze sester rodiny Kardashian-Jenner má skutečně nejblíže stát se matkou v dohledné době?

Kourtney Kardashian
2
Kim Kardashian
1
Khloé Kardashian
0
Kendall Jenner
0
Kylie Jenner
0
Hlasovalo: 3

Foto:
instagram.com/kourtneykardash/
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..