To, při čem jsem nachytala manželovu sekretářku byste nechtěly zažít: Můj muž mi zatajil jednu věc a pohřbil náš vztah

Muži někdy vyvedou hlouposti, aniž by si uvědomovali, jaký dopad to bude mít na vztah. Někdy je bohužel již pozdě.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Měli jsme bezproblémové manželství a žárlivost nás oba obcházela, přesto, že v okolí mě i mého muže o opačné pohlaví nebyla nouze. Věděli jsme, co v životě chceme a po ničem nebo nikom jiném jsme netoužili. Když do našeho života vstoupil nový človíček v podobě naší dcerky, byli jsme oba šťastní.

Přečtěte si: Jedno gesto, které vám pomůže si získat sympatie! Díky tomuto dokonale okouzlíte každého muže

Nikdy jsem však nebyla typ ženy, která by po dítěti zapomněla na svůj soukromý život. Věnovala jsem se i rodině, ale věděla jsem, že budu mít nutkání sem tam vyběhnout ven s přítelkyněmi na večeři nebo na drink. Když jsem přestala kojit, moje blízké přítelkyně chtěly po delším čase, který jsem strávila doma s miminkem, abychom si vyrazily ven na večeři. Manžela zezačátku přepadla panika, jak to s malou sám zvládne doma, ale uklidnila jsem ho a všechno jsem mu přichystala. Těch pár hodin přece zvládne.

Manžel zůstal doma sám a já jsem mu věřila

Když jsem z domu odcházela, ujistila jsem ho, že to zvládne a najednou vypadal klidně. S přítelkyněmi jsme měly pěkný večer, ačkoli jsem čekala, že mi muž bude psát sms s každými detaily, ale obrazovka mobilu nezasvítila ani jednou. Byla jsem klidná a překvapená, jak to zvládá. Večer s nimi jsem si opravdu užila, ovšem nezdržely jsme se tak dlouho, jak bývalo našim zvykem. Každá z nás měla povinnosti a tak jsme to poměrně brzy zabalily. Vzala jsem si taxi a jela jsem domů.

Když jsem přišla domů, viděla jsem u nás jeho sekretářku, a to nebylo vše

Jakmile jsem otevřela dveře, slyšela jsem, že něco není v pořádku. Malá plakala a zřejmě ji něco bolelo, slyšela jsem, že můj muž si asi neví rady. Vzápětí jsem tam však zhlédla mladou slečnu, manželovu sekretářku, která mu v deset večer pomáhala naše dítě utišit. Viděla jsem, že se mého výrazu lekla a že bude doma zle a tak se rychle vytratila pryč. Manželovi jsem dala ihned studenou sprchu, co to mělo znamenat. Snažil se hájit tím, že mi nechtěl kazit večer, ale věděl, že to nezvládne a na pomoc si zavolal svou sekretářku, která měla jako au-pairka bohaté zkušenosti. Ani ho nenapadlo, jak poníženě se budu cítit, nemluvě o tom, že bylo deset hodin večer.

Nepřehlédněte: Takto se změnil náš intimní život po 5 letech manželství: Pokud budete dělat tuto věc, z vaší ložnice se nevytratí vášeň

Zklamal mě nejen tím, že zavolal někoho cizího, navíc velmi atraktivní ženu, ale i tím, že mě jako matku totálně ponížil a udělal ze mě ženu, která se nestará. Když jsem si v noci přehrávala představy, jak jsem je spolu viděla, měla jsem paranoie, zda tito dva spolu něco nemají. Pohřbil tím celý náš vztah a já mu už nedokážu věřit...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..