Sex s ex? Je přípustný, dokonce vám může pomoci. Ale pouze v tomto případě

Pro někoho tabu, ale pravda je taková, že takový úlet vám může vyléčit duši.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kolikrát jste už nad tím přemýšlely? Vždyť přece pokud je něco dobré, čas od času na to dostanete chuť. To platí i o sexu s vaším bývalým přítelem, manželem. I když koluje mezi ženami přesvědčení, že byste to dělat neměly, není to úplně pravda. Je pár výjimek, které vám mohou spíše pomoci, pokud se pro tento krok rozhodnete.

Přečtěte si: Kolik mužů jste měly v posteli? Pozor na čísla, jinak vás muži budou považovat za promiskuitní

Bez citů, jen sex

Pokud dokážete s jistotou říci, že ani jedna strana by při tomto aktu nebyla citově zainteresovaná, tak můžete zažít nejlepší sex ve svém životě. Protože vy víte, co dotyčný chce a má rád a stejně tak on to ví o vás. Navíc, takový sex dokáže být vášnivější i proto, že jde o malou pomstu. Chcete mu dokázat, o co přišel. Takže se můžete těšit na sexuální maratón, na konci kterého můžete být jasný vítěz. Dvojnásobný - užijete si a konečně za vším uděláte tečku.

Další výhodou je, že pokud se chcete pustit do experimentů, nemusíte se ničeho bát a ostýchat. Vždyť do toho jdete s člověkem, kterého velmi dobře znáte a protože už máte společnou minulost a žádnou budoucnost neplánujete, tak se mnohem více odvážete a zkusíte něco, co byste se před cizím mužem styděly i jen vyslovit.

Mohlo by vás zajímat: Moje žena zveřejnila před přáteli tento intimní detail z naší ložnice: Téměř to položilo naše manželství

Zdraví na prvním místě. To platí při sexu několikanásobně. Raději, než si hledat náhradu v baru v podobě někoho, kdo je možná sexy, ale neznáte jeho postelovou minulost, může druhý den znamenat nejeden problém. Takže sázka na jistotu se v tomto případě skutečně vyplatí.

Nakonec nelze zapomínat i na léčbu vašeho srdce. V tomto případě může mít sex s ex také blahodárné účinky. Ale opět musíme zdůraznit, že to bude fungovat, pokud to bude bez citů. Pokud vás však dotyčný ranil, po čase se však snaží vše napravit, ale pro vás je to na 100% konečná, tak proč mu to neoplatit? Sex s ním bude možná ve vašem případě sobeckým krokem, ale druhý den se budete cítit výborně. A všechno to trápení pro něj jakoby vyšumí.

Nepřehlédněte: Jakých věcí by se muži vzdali na měsíc kvůli sexu? A jak to hodnotíme my ženy?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..