Naplní nová Bond Girl očekávání fanoušků? Díky tomuto je ve výhodě oproti ostatním hvězdám

Za pár měsíců dorazí do kin další bondovka, v níž se představí i vycházející hvězda Ana de Armas.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kráska z Kuby

Dobře si zapamatujte tvář této rodačky z Kuby. Budete o ní totiž tento rok rozhodně hodně slyšet. Ana de Armas je nejnovější Bond Girl. Po boku ostříleného Daniela Craiga se ukáže v 25. bondovce No Time To Die, která přijde do kin nakonec až v listopadu tohoto roku. Ale není to poprvé, kdy se tito dva herci setkají na stříbrném plátně. Přelomovým filmem pro Anu byl snímek Na nože, kde kromě Daniela hraje i Chris Evans. Právě tato úloha vynesla Anu mezi hollywoodskou smetánku a je ozdobou každé větší akce. A to i díky svému vkusu. Any si všímají stále více světoví designéři a s velkou radostí ji oblékají na červený koberec.

Mohlo by vás zajímat: Rozkošné děvčátko se jako šestileté stalo dětskou královnou krásy: Když ji uvidíte, nebudete věřit, co se stalo

Aktuálně je Ana v centru zájmu i kvůli svému čerstvému ​​románku s hollywoodským kolegou Benem Affleckem. I když se ještě nedávno povídalo, že sympatická bruneta padla do oka Bradley Cooperovi, z těchto spekulací nic víc nebylo. Dvojice se seznámila při natáčení snímku Deep Water.

Skalní fanoušci série o nejznámější agentovi určitě nebyli překvapeni výběrem hlavní Bond Girl. Již v minulosti  svěřili tvůrci tyto úkoly exotickým herečkám - Ukrajince Olze Kurylenko, Italce Monice Bellucci či Francouzce Lei Seyoduxe... Stejně tak často jsou do role bond girl obsazované herečky, které ještě nemají hvězdnou kariéru rozjetou. Což jim dává velkou východu v porovnání s ostatními. Pokud "pohoří" až tak velmi to nikdo neřeší. Nicméně pokud uspějí, vystřelí je to mezi top hollywoodské hvězdy.

Nepřehlédněte: V sedmnácti dobyla svět, později se začala věnovat charitě: Co dělá Terezu Maxovou výjimečnou a jaký má recept na štěstí?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..