Když můj muž začal dělat toto, okamžitě jsem věděla, že chodí za jinou: Takto to zjistíte skutečně brzy

I vám se na manželovi něco nezdá? Myslíte, že by se mohl setkávat s jinou, ale nechcete ztratit jeho důvěru, kdyby to tak nebylo? Díky této věci, to opravdu rychle zjistíte.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

I vám se na manželovi něco nezdá? Myslíte, že by se mohl setkávat s jinou, ale nechcete ztratit jeho důvěru, kdyby to tak nebylo? Díky této jedné věci, to opravdu rychle zjistíte.

Nevěra se stává jakousi přirozenou součástí našich vztahů

"V posledním období se zdá, že nevěra jaksi k manželství patří. Vypadá to, že se jí právě v takovém svazku daří velmi dobře. Zejména, pokud jste spolu roky. Přestože jsem si myslela, že mně se to stát nemůže a je to jen otázka, která se řeší na webu, nebo v magazínech, opak byl pravdou. Ano, můj muž mi byl nevěrný. A odhalila jsem to na moje štěstí poměrně brzy. Díky jedné jediné věci, kterou si on neuvědomil a dělal ji zcela okatě."

Simona s Alanem zažívala první větší krizi na páté výročí svatby. Odkdy se jim narodila dcera, měli na sebe stále méně času, byly z toho oba nervózní, vnitřně frustrovaní a projevilo se to na jejich komunikaci mezi sebou.

Alan samozřejmě začal domů chodit později, měl více služobiek, taková ta stará klasika pokud někoho máte, ale ten druhý to nějak podvědomě a cíleně raději ignoruje.

Nepřehlédněte: Po třech letech vztahu jsem zjistila, že můj muž má nemanželské dítě: Prozradila mi to žena, od které bych to nečekala

Tato věc ho prozradila

"Jasně, že jsem na něm viděla, že je jiný. Jinak se choval, komunikoval. Změnily se jeho gesta. Ale prozradila ho jedna věc, kterou dělal cíleně s tím, abych ho nepodezřívala a předpokládal, že takto nebudu mít o něm pochybnosti. Přestože v takových okamžicích, většina nevěrníků svůj mobil skrývá, Alan dělal přesný opak."

"Nechával ho kdekoliv doma položený, pohozený. Neměl na něm heslo, které si pár měsíců dozadu zrušil. Běžně mě prosil, ať mu podívám, kdo mu píše, dovolil mi bezproblémů surfovat v jeho mobilu. Se svým novým obejvilo totiž vůbec touto cestou nekomunikoval. Koupil si druhý telefon, který měl výlučně na milenku. A mě se snažil tímto způsobem oblbnout."

Mohlo by vás zajímat: Tyto cviky na spodní břicho vám vyformují krásně to, co je třeba: Podívejte se, které tři jsou opravdu účinné

Když to Simona pochopila, neučinila Alanovi žádnou scénu. Velmi otevřeně ho konfrontovala s danou situací. Řekla mu, že jí je jasné, že někoho má. A on to nepopíral. Chtěl jen vědět jak na to přišla. Sám nechápal, že tato věc ho prozradila. Navzdory všemu se dohodli, že si dají ještě šanci. Na měsíc však šli od sebe. Oba si potřebovali nechat projít věci hlavou a uvědomit si, co vlastně chtějí. A opravdu jim to pomohlo.

"Jsme opět spolu, ale máme jasná pravidla. Každý týden máme jeden den pro sebe bez malé. Oba to potřebujeme, pokud chceme aby náš vztah opravdu fungoval a nezevšední. "

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..