Z tohoto typu žen mají muži největší obavy: Zjistila jsem to až poté, co se se mnou partner rozešel

Ano, byla jsem jednou z nich. Přesně ta, ze které mají muži ve vztahu z dlouhodobého hlediska obavy. Možná do této kategorie patříte i vy, jen o tom nevíte.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Za každých okolností jsem toužila po dokonalosti - ve všem

Lenka byla vždy mimořádně samostatná. Dokázala se o sebe postarat bez sebemenší pomoci. Měla skvělý job, dokázala zúročit své zkušenosti, dokázala toho opravdu hodně. V práci patřila do kategorie tzv. "dříč". Vždy když někdo onemocněl, nemohl, nestíhal, pomohla. Mnohokrát zachránila právě díky svému odhodlání situaci. A všichni to velmi dobře věděli. A stejně se chovala nejen v práci, ale i v soukromí. 

"V podstatě jsem si vždycky myslela, že jen nemám štěstí na muže. Všechny mé vztahy totiž končily potom, jak jsme spolu začali žít. Samozřejmě, že jsem hledala chybu sama v sobě. Ale nedokázala jsem pochopit, proč to má za každých okolností stejný scénář," rozpovídala se Lenka.

Přečtte si: Do svého nezávazného sexuálního partnera jsem se zamilovala: Pochopila jsem, že toto je jediné řešení, jak z toho ven

Až se nakonec dala dohromady s Marošem. Výborně si rozuměli. Měli množství společných zájmů, oba žili pro svoji práci, patřil k perfekcionistům, takže navenek jejich vztah působil ideálně. Ale přesně po třech měsících soužití se Maroš sbalil a s Lenkou se rozešel.

"Upřímně, vůbec jsem tomu nerozuměla. Do té doby jsme žili v největší zamilovanosti a potom opět bum. Připadala jsem si jako v nějakém špatném filmu, ve kterém vždy vím, jak to ostatně skončí." Tentokrát se to však Lenka rozhodla nenechat jen tak a začala pátrat, proč to opět ztroskotalo. 

Snažila jsem se to pochopit

"Pozvala jsem Maroše na rozlučkovou kávu a tajně jsem doufala, že přijde. Nezklamal mě a přišel. Měli jsme opravdu velmi otevřený a obohacující rozhovor. Jako první muž v mém životě mi, ozřejmil, proč se mnou nedokázal fungovat dál. Vadil mu můj perfekcionismus, ačkoli on sám byl stejný. Nedokázal snést, že jsem ve všem šla podle pomyslného plánu a jakékoli odbočení pro mě představovalo problém."

Mohlo by vás zajímat: Tato vášeň mého muže, zachránila naše manželství: Doporučuji ji dělat všem párům, které prožívají krizi

"Muži prý tuto kategorii žen, které mají vše nalinkováno, nedokáží dlouhodobě" trpět ". I když sami možná takovou povahu mají, potřebují spontánnost, občasný blázniviny a dobrodružství. Teď to už vím a snažím se na sobě pracovat. I když mi je jasné, že jde vlastně o jakýsi přerod vlastní osobnosti. A to opravdu není vždy nejlehčí."
Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..