Na svatbě mé nejlepší kamarádky jsem se vyspala s ženichem: Dodnes jsem nenabrala odvahu říct jí pravdu

Zařadila jsem se do kategorie žen, které sama odsuzuji. Ano, zklamala jsem maximálně a na plné čáře nejlepší kámošku. Dosud jsem nenabrala odvahu jí to říct.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Lea o svatbě snila od malička. Těšila se na moment, kdy si konečně vezme muže svých snů. S Theodorem se poznali těsně po výšce a byla to velká láska jako z romantického filmu. Do roku ji požádal o ruku a přesně na výročí zasnoubení se rozhodli říci si ano.

Jako téměř každá žena, měla den "D" promyšlený do nejmenších detailů. Věděla přesně jakou chce výzdobu, jaké květiny, šaty, dokonce slib měla napsaný několik měsíců předem. Cítila, že Theodor je pro ni ten pravý. Se všemi přípravami jí pomáhala nejlepší kamarádka, která o jejich vztahu věděla všechno.

Nepřehlédněte: Náš sex se stal po 5 letech opravdu nudným: Takto se nám podařilo rozdmýchat opět jiskru

"Byla jsem u toho, když se dali dohromady, požádal ji o ruku, pomáhala jsem jí s přípravami. A velmi jsem jí to přála. A záviděla zároveň. Nikdy jsem totiž sama na muže štěstí neměla. A Theodor byl opravdu výjimečný. Velmi ji miloval. přesně po takové lásce jsem i já sama toužila. Přísahám však, že to, co se stalo jsem neplánovala a dodnes si to vyčítám. Byla to ta nejhorší věc. Nejhorší věc jakou jsem nejlepší přítelkyni mohla udělat."

Dodnes s tím vnitřně bojuji

V den svatby pomáhala Timea přirozeně budoucím manželům aby vše zvládli. Když si řekli ano a zábava byla v plném proudu, odešel si Theodor převléknout košili. Timea mu šla pomoci. A tam se stalo přesně to, co se stát nemělo. "Nevím proč, nevím vlastně jak, ale vyspali jsme se spolu. Stalo se to. Jednoduše je to tak. Nedokázala jsem a v dané chvíli jsem tomu ani nechtěla zabránit. Bylo to rychlé, vzrušující, ale stálo mě to víc než jsem si myslela."

Mohlo by vás zajímat: Můj muž se mi přiznal s jednou tajnou zálibou: Rozešly byste se s ním, kdyby vám chlap řekl tohle?

"Dodnes se nedokážu své nejlepší přítelkyni podívat přímo do očí. Ačkoli ona nic netuší, já s tím musím žít. A tím, že ji mám upřímně ráda, o to víc mě to všechno mrzí. Jenže čas se zpět vrátit nedá. Bohužel."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..