Daniela Peštová okouzlila v kampani Victoria's Secret: S její super postavou nemá konkurenci ani u mladších

Supermodelka Daniela Peštová nejnověji zazářila v kampani luxusního spodního prádla Victoria's Secret. Ve svém věku potvrzuje fakt, že úspěšná modelingová kariéra může trvat desetiletí.

Zdroj: Archív Elite Prague
Zdroj: Archív Elite Prague

Supermodelka Daniela Peštová začala svou kariéru v 90. letech, kdy éra modelingu byla diametrálně odlišná od té dnešní. Pečlivost a profesionalita ji však vystřelily na vrchol modelingu a Daniela za ty roky potvrdila několikrát, že patří mezi špičku.

Bezkonkurenční krása

Na svém těle neustále pracuje a to nejen fyzicky, ale i mentálně, což se odráží na jejím vzhledu. Všude, kde se objeví z ní srší harmonie. Kalokagatia nikdy nezklame. Ve světě modelingu se jí podařil jeden úspěch za druhým a za jeden z největších byla považována spolupráce s Victoria's Secret. Být jedním z andílků je snem nejedné modelky a kromě perfektní postavy je na to třeba i jakýsi X-faktor, jakým je osobnost.

Spolupráce s Victoria's Secret je její srdeční záležitostí

"Když mi zavolala agentka z New Yorku s nabídkou na focení pro Victoria Secret, neváhala jsem ani minutu, hned jsem na ni kývla. Je to moje srdeční záležitost. Spolupráce s touto značkou byly vždy radostí a vysoce profesionální. Původně se mělo fotit před více než měsícem, ale produkce se posunula a tak hrozilo, že o focení přijdu, protože jsem měla již potvrzenou jinou práci v Evropě. Nakonec to však všechno klaplo, téměř doslova jsem přiletěla z jedné práce do druhé," neskrývala dojmy supermodelka a ikona, Daniela Peštová.

"Plně podporuji strategii "inclusivity", kde byly do focení zapojeny i např. plus size modelky. A také mě potěšilo, že zapojily i nás, starší gardu modelek :). Bylo tak trochu zvláštní potkat na focení z původního týmu modelek jen Helenu (pozn. red. Christensen), se kterou bylo fajn se opět vidět. Je to pro mě pocta, že si do nové kampaně vybrali právě mě," dodala na závěr Daniela.

Aktuálně se supermodelce podařil opětovný úspěch a září v kampani tohoto luxusního spodního prádla. Se svým vzhledem tak potvrzuje fakt, že dokáže i po třech desítkách let bezproblémově konkurovat mladším ročníkům.

VIDEO: Supermodelka Daniela Peštová zazářila v kampani luxusního spodního prádla Victoria Secret

Hvězdou v kampani Victoria's Secret

Říká se, že věk ženy by se neměl prozrazovat. Daniela však ve svých 49 letech vypadá bezkonkurenčně a pro mnohé z nás je inspirací. Život bere s grácií a těší se z každého okamžiku, přičemž přirozenost a štěstí v něm hrají velmi důležitou roli. Jednoduše je to československá ikona.

"Mám velkou radost z tohoto obrovského úspěchu Daniely, která je velmi hrdá na to, že si ji Victoria's Secret opět vybrala pro svou kampaň. Věřím, že Daniela, jako ikonická supermodelka, bude vzorem pro dívky, nejen výrazem, ale hlavně osobnostně, které by se chtěly věnovat v budoucnu modelingu a které se k nám vzhledem k přesunutí plánovaných castingů mohou v této náročné době přihlásit i online přes sociální sítě Elite Bratislava," dodal na závěr modelingový expert Saša Jány.

Foto:
Archív Elite Prague
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..