Tato vlastnost ženy je pro ně ve vztahu velmi důležitá: Na čem mužům opravdu záleží a zakládají si na tom?

Víte, co je pro muže ve vztahu opravdu podstatné? Na čem jim záleží a co považují za klíčové?

V dnešní době nestačí mužům už jen dokonalé tělo, štíhlé nohy a nádherný úsměv. Chtějí více. Nejen vzhled, ale i jiné vlastnosti považují za mimořádně klíčové a podstatné. Zejména při hledání dlouhodobého a pevného svazku. Upřednostňují zejména partnerky, které mají tuto vlastnost. Co myslíte, najdete se mezi nimi i vy?

Nepřehlédněte: Máte smůlu na muže? Toto jsou tři věci, kvůli kterým si většinou vybíráme ty nesprávné

Ano víme, mnohé z nás se často trápí otázkou, jak je možné, že stále nenašly toho pravého. A bohužel, s přibývajícím věkem a to dokonce i po třicítce je to mnohem složitější, než když nám bylo sladkých osmnáct či dvacet. Pokud i vy patříte do této skupiny, při níž se neustále opakuje scénář nádherných začátků a srdcervoucích rozchodů, podívejte se spolu s námi, jestli vám náhodou nechybí tato vlastnost. Pro muže je mimořádně podstatná.

Dívá se na věci střízlivě a dokáže je řešit s rozvahou

Je samozřejmé, že ve vztahu přijdou i náročnější momenty a hádky. Pokud však patříte mezi tzv. drama queen, máte problém. Rozené hysterky, které mají pláč nacvičený jako herečky jsou podle mužů nesnesitelnými a nedokáží to ustát. Dokáže je to vytočit na maximum a nedokážou sami v dané chvíli racionálně uvažovat.

Mohlo by vás zajímat: S těmito znameními to v posteli moc neklape: Je ve vašich rukou, abyste dosáhli toho, co chcete

Ideální žena, by si měla umět udržet nadhled a vše řešit s chladnou hlavou. Zkuste k věcem přistupovat s rozumem a nerozčilujte se zbytečně, protože to nikomu ani trošku nepomůže. Pokud se naučíte ovládat své emoce, uvidíte, že to bude vnímat nejen muž po vašem boku lépe, ale i vy sama.

Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..