Svůdníci nejsou nejhorší! Jeden typ mužů je hravě trumfne. Na ty si dejte pozor!

Myslíte si, že opatrné byste měly být jen při mužích, kteří se otočí za každou sukní? Pozor, to vůbec není tak!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nejste připravené

"Výhodou" svůdců je, že v podstatě víte, s kým máte co dočinění. Takže vše, co udělají, vás vlastně nemůže vůbec překvapit. Ale u jiných mužů nejste tak obezřetné, jak byste měly být a můžete na to časem doplatit mnohem tvrději.

Nepřehlédněte: Opustil jsem svou manželku kvůli milence: Po čase jsem pochopil, jak to vlastně s milenkami je. Nechal jsem se napálit

Řeč je o "mazáncích". Ano, přesně ti laskaví muži, kteří obětavě milují své matky. Nadevše. A občas až moc. Ze začátku se vám to jeví spíše jako milá vlastnost, máte pocit, že takto výjimečný vztah je vzácnost a dokonce vám to velmi imponuje. Ale to jen do té doby, dokud si neuvědomíte, že konečně chcete být na jeho seznamu na prvním místě, ale prostě nemůžete a nikdy ani nebude.

Přečtěte si: Partnerovi jsem připravila dokonalý valentýnský dárek, který nás měl posunout dále: Skončilo to však rozchodem

A začíná trojúhelník, z něhož se časem asi zblázníte. Protože budete muset dělat to, co řekne drahá maminka. Pojedete na dovolenou, kterou vám ona vybere, budete mít byt zařízený podle jejích představ a také vaše děti dostanou nakonec taková jména, jaké se líbí mamince. Protože takto to chodí. Mazánci jsou sice nenápadní, šarmantní a umí se ukázkově chovat k ženám, ale jejich nezdravý vztah s matkami ten váš jen zničí. Takže si dobře prohlédněte vztah vašeho partnera s matkou. Pokud je i trochu napjatý a není velmi idylický, budete za to vděčná. Je to mnohem, mnohem lepší pro zdravé fungování vašeho vztahu.

Mohlo by vás zajímat: Podvedla jsem partnera a velmi jsem se trápila: Až dokud jsem nezjistila, co udělal on mně

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..