Manžel si na mně v posteli všiml změny, která odhalila, kde jsem předtím byla: Jak by zareagoval váš muž?

V jeden intimní večer si na mně manžel všiml změny a ihned pojal podezření. Možná se tato rada bude hodit i některým z vás.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Naše manželství neprocházelo žádnou krizí, ale jestli se nám to líbí nebo ne, časem si každý vztah projde tzv. stereotypem. Ne že bych si stěžovala, ale v jeden moment jsem zatoužila po změně. Manžel však nic netušil, nic jsem mu neřekla.

Přečtěte si také: Partnerovi jsem připravila dokonalý valentýnský dárek, který nás měl posunout dále: Skončilo to však rozchodem

Vydala jsem se na místo, kde to všechno začalo

Začala jsem dvakrát týdně v podvečer navštěvovat lekce tance ve skupince pár žen pod drobnohledem zkušené lektorky. Nešlo vůbec o žádné vulgární pohyby, ale spíše o ladné zacházení s vlastním tělem a triky, které pak mohu manželovi předvést. Nikdy jsem na nic podobného nenabrala odvahu, takže to byla pro mě velká výzva. Potřebovala jsem však získat kromě pohybů i sebevědomí.

Sama jsem byla překvapená, jak se žena jako já, dokáže naučit tyto triky profesionálky a věděla jsem, že můj muž to jistě ocení, vždyť jaký muž by to neocenil.

V jeden večer jsem si pro manžela připravila překvapení.

Manžel do poslední chvíle netušil, že něco chystám. V jeden večer jsem se však začala chovat jinak, mnohem sebevědoměji a vytáhla jsem na něj v posteli všechny tyto triky, které jsem se naučila. Jelikož jsme delší dobu neměli sex, těšila jsem se, že o to intenzivnější naše milování bude. Nejdříve to vypadalo, že se mu to líbí a usmíval se, když jsem však své schopnosti znásobovala, stopl mě a zeptal se mě na jednu nečekanou otázku.

Nepřehlédněte: Podvedla jsem partnera a velmi jsem se trápila: Až dokud jsem nezjistila, co udělal on mně

Čekala jsem, na co se mě zeptá, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že to bude souviset s muži, nikdy totiž nepatřil mezi žárlivce. Pokud i byl, nechával si to pro sebe a nedělal žádné scény. Po chvilce napětí se mě zeptal: "Ty jsi někoho měla?"

Ano, slyšíte dobře. Myslel si, že jsem mu s někým "zahnula" a právě ten "někdo" mě naučil těmto překvapivým pohybům. Bylo celkem fajn vidět, jak je vylekaný a pocítit z jeho strany trochu žárlivosti, i když by mě to nikdy nenapadlo. Usmála jsem se a ujistila ho, že určitě ne. Tedy ano. Lektorku tance (smích). Náš intimní život to posunulo o level dál a manžel se mnou od té doby chce spát každý den a to i po letech. Jednoduše, je fajn cítit, že vás není stále nasycen a nevyhledává společnost někde jinde. Možná se tato rada bude hodit i jiným ženám, určitě doporučuji vyzkoušet to.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..