Královská rodina a opatření proti koronaviru: Jak to prožívá budoucí následovník princ William s Kate a rodinou?

Ani britská královská rodina není chráněna vůči pandemii, která momentálně trápí celou Evropu. Koronavirus se šíří po celém světě a je možné, že se mu nevyhnula ani prominentní škola, kterou navštěvují dvě starší děti Kate Middleton a prince Williama. Jak celou situaci prožívá budoucí následník trůnu s rodinou?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kate a William prožívají toto období celkem v klidu

Přestože situace po celém světě je kritická, britská vláda dosud neučinila tak zásadní opatření jako zbylé evropské státy. Dokonce i královská rodina funguje téměř ve stejném režimu jako dosud. Zejména Kate a William se snaží pracovat možná o něco intenzivněji.

Mohlo by vás zajímat: Ashley Graham nevypadala po porodu ultra štíhle jako krásky z Instagramu: Kvůli tomuto jí to však vůbec nevadí

Vlastní děti chrání, ale oni se věnují povinnostem

Co se však týče jejich ratolestí, přece jen jsou o něco opatrnější. Koronavirus se šíří po celém světě a je zřejmé, že se mu nevyhnula ani prominentní škola, kterou navštěvují George a Charlotte. Mluvčí školy se pro The Guardian vyjádřil jasně.

"V současnosti máme velmi malý počet studentů, kteří vykazují tyto symptomy. Avšak momentálně také podle rad vlády zůstávají doma, kde čekají na výsledky svých testů."

Když to královská rodina zjistila, rozhodla se jednat a nechat George a Charlotte pro jistotu za dveřmi paláce. Samozřejmě i s ohledem na prababičku, královnu Alžbětu II. prince Philippa a starého otce, prince Charlese. Ti už totiž vzhledem k věku patří do rizikové skupiny.

Přečtěte si: Alexina Graham má obličej panenky a tělo ženy: Spoléhá se na rady její babičky, ta vypadá o 20 let mladší

Královna se stěhuje do ústraní, princ Charles přistupuje k opatřením také

Zatímco začátkem března královna ještě přijímala politiky a aktivně pracovala, změna nastala v posledních dnech. Vzhledem k epidemii nového koronaviru, samotná královna Alžběta II., přijímá preventivní opatření. Uvědomuje si nebezpečí, které představuje epidemie a to zejména u lidí starších 70 let.

Právě proto v posledních dnech opustila Buckinghamský palác a převezli ji i s manželem na hrad Windsor. Momentálně jde však jen o dočasné řešení. Pokud se celá situace ohledně koronaviru vyostří, přistoupí na přísnější izolaci na panství Sandringham.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..