Modelky v ulicích New Yorku volí alternativní ochranu, v L.A. na to některé kašlou. Celebrity jsou však zodpovědnější

Modelky jako Suki Waterhouse či Bella Hadid zvolily na svou ochranu jinou alternativu. Nicméně jejich kolegyně Alessandra Ambrosio žádnou.

Zodpovědný přístup

Koronavirus je pojem, který není cizí v žádné zemi ani v žádné vrstvě. I mezi modelkami převládá odpovědný přístup. Tedy alespoň mezi většinou z nich. Hlavně v ulicích New Yorku můžete na ulici najít známé tváře jako Suki Waterhouse či Bella Hadid, které nepodceňují preventivní opatření. I když nenosí roušku, našly si další, vhodnou alternativu, a to šál či šátek.

Na rozdíl od nich je modelka Alessandra Ambrossio zcela v klidu a zjevně nic neřeší. Brazilská kráska žije na opačném pobřeží, a několikrát byla zachycena v ulicích s úsměvem a bez jakékoliv ochrany.

Zodpovědný přístup zvolila i známá slovenská topmodelka Erika Palkovičová, která žije poslední roky právě v New Yorku, ale nakonec se tam rozhodla nevycestovat. "Byla jsem ve Stockholmu kvůli pracovním povinnostem, druhý den jsem měla letět právě do NYC. Ale kvůli koronaviru se mi přesunuly joby a nakonec focení, které mělo probíhat v LA, bylo přemístěno do Gothenburgu. To bych v podstatě po pár dnech v NYC musela letět opět do Evropy, což představovalo až příliš mnoho přeletů. Proto jsem zvážila, jestli nebude lepší zůstat doma a odlet do New Yorku nechat až po zmiňované práci. Ale protože virus nabral na síle a všechno ve světě se pomalu uzavíralo, od Trumpa přišel dokonce zákaz vstupu Evropanů do Ameriky, tak nebylo co řešit... Nakonec se zrušil i let do Gothenburgu. Přiznávám, že jsem měla velký strach z toho, kolik času bych trávila na letištích. Tehdy si asi nikdo neuvědomoval, jaká pandemie nastane, ale jsem ráda, za všechna opatření, která se udály. Neustále si volám s přáteli z NYC, jsem docela smutná z toho, že nejsem s nimi, na druhé straně, doma jsme více disciplinovanější a mám pocit, že jsem tu víc v bezpečí," svěřila se nám Erika, kterou zastupuje agentura Elite Bratislava.

Nepřehlédněte: Rozkošné děvčátko se jako šestileté stalo dětskou královnou krásy: Když ji uvidíte, nebudete věřit, co se stalo

Chrání se i celebrity

Jasný postoj k ochraně svého zdraví, ale i okolí, mají i světové celebrity. Nedávno byly přistiženy také s ochrannými pomůckami. Herečka a zpěvačka Demi Lovato se dokonce vydala do obchodu i s ochrannými rukavicemi. Tímto by klidně mohla být příkladem pro ostatní kolegyně, co říkáte.

Mohlo by vás zajímat: Plus size modelka Ashley Graham přichází s kolekcí svatebních šatů: Nemusíte mít XS, abyste byly nádherné nevěsty
 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..