Vdala jsem se za muže, kterého jsem téměř neznala: Udělala jsem to z trucu kvůli této osobě

Moje svatba byla z trucu. Ano - chtěla jsem potrápit jednu osobu. A tak jsem se namísto lásky vdávala z vlastní zlosti.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Sama jsem uvěřila vlastní neschopnosti

"S Rudou jsem se seznámila na firemním večírku. Pracoval u nás na právním, ale moc jsem ho neregistrovala. Já jsem na marketingu, takže do nějakého kontaktu jsme příliš nepřicházeli. Dali jsme se do řeči a musím uznat, že jsme si docela sedli. Začali jsme se scházet, ale více jsme si rozuměli jako kamarádi."

Nepřehlédněte: Manželka mě podvedla během naší svatební hostiny: Překvapí vás, jak si pozvala svého milence

"Žádnou chemii jsem mezi námi necítila. Všechno to spíš bylo na bázi super přátelství. Přesto jsem s ním začala randit. Ne však kvůli tomu, že by nás to k sobě táhlo, ale neustále jsem od mé mámy poslouchala, jak jsem ve vztazích neschopná, že si nikdy nikoho nenajdu, protože mám na muže přehnané a nepřiměřené nároky. V podstatě jsem jí v něčem i uvěřila," rozpovídala se Izabela.

Svazek ze vzdoru

Pokud tyto věci posloucháte stále dokola, nakonec jim velmi snadno uvěříte. A tak sympatická blondýnka začala v podstatě podvědomě od sebe odhánět všechny potenciální muže na dlouhodobý vztah. A zároveň ji neuvěřitelně vytáčely řeči vlastní mámy. Proto se rozhodla na Rudu tak trochu zatlačit. Pracovala velmi intenzivně na tom, aby se do ní zamiloval. A opravdu jí to vyšlo. Po dvou měsících randění, ji totiž požádal o ruku.

Přečtěte si: Rozvedli jsme se, ale po letech se naše cesty opět spojily: Tato životní zkouška nám oběma otevřela oči

"Brali jsme se po 5 měsíční známosti. Skutečně to šlo všechno extrémně rychle. A věděla jsem, že on mě miluje. Z mé strany to však tak nebylo. Ale chtěla jsem vlastní mámě dokázat, že si dokážu najít muže, který si mě vezme. Ano, přiznávám, vdávala jsem se z trucu. Dnes už jsou dva roky od naší svatby a musím uznat, že to bylo dobré rozhodnutí. Postupem času jsem se do Rudy zamilovala. A ačkoli to tak nebylo od začátku, vím, že tento krok byl správný. A ano, láska může přijít i později, v době, kdy to nejméně čekáte."

Myslíte si, že takový vztah, který není založen od začátku na lásce, může fungovat?

Ano, proč ne
134
Ne
1
Hlasovalo: 135

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..