Rozdrážděte mužské smysly: Tyto 3 ingredience dokážou dostat každého muže do kolen

Správná vůně dokáže skutečné divy. Například rozdráždit mužské smysly. Pokud chcete uspět v tomto směru, zaměřte se na tyto konkrétní ingredience.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vanilka

Vanilka dokáže stimulovat mužský mozek a produkuje hormony, které je navnadí. Proto je právě toto velmi častá vůně, která se řadí mezi ty, které muži milují nejvíce a umí se jim z ní zamotat hlava. Tato vůně umí působit sexy, sladce i nevinně zároveň, což je kombinace, ze které jde do kolen nejeden chlap. Pokud si tedy pořídíte parfém, ať už čistě s vanilkovou vůní, nebo bude alespoň vanilka tvořit jeho součást, můžete si být jistá, že zabodujete.

Mohlo by vás zajímat: Přitažlivá žena zná svou hodnotu: Teprve když to pochopíte, můžete být skutečně šťastná, já jsem to roky ignorovala

Skořice

Ingredience, která je efektivní v obou případech. V mužských vůních, ale i v těch ženských. Skořice je velmi aromatická, silná záležitost a její nositelé se vyznačují zdravým sebevědomím. A to dokáže v očích opačného pohlaví působit velmi silně. Silné kořeněné vůně byly vždy spojovány se sexem jako takovým. Pokud chcete muže okouzlit sebejistotou, podtrhnout svou ženskou stránku, tak se skořicí se vám to podaří nejlépe.

Nepřehlédněte: Arganový olej jako tajná zbraň modelek: Je to výtečný antioxidant a aktivně bojuje proti stárnutí

Jasmín

Tato vůně působí velmi "čistě". Možná proto je velmi populární u mužů. Mnozí totiž preferují, když žena nemá výrazný parfém, ale naopak jde z ní jakýsi svěží závan. Nevtíravý. Jemné, křehké ženy by měly proto sáhnout po takové alternativě, která dokonale podtrhne jejich osobnost. Zároveň jasmín dokáže působit velmi uklidňujícím dojmem, a pokud se smíchá s vůní růže, může vzniknout zajímavá kombinace, které málokterý muž dokáže odolat.

Přečtěte si: Retro beauty trend, který prověří vaši fantazii: Kombinujte manikúru s vaším líčením

Kterou z těchto vůní používáte nejraději?

Vanilka
3
Skořice
1
Jasmín
3
Hlasovalo: 7

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..