K funkčnímu milostnému životu potřebujete jen tyto tři věci: Víte, které?

Vybudovat si dokonalý sexuální vztah je stejně těžké, jako najít toho pravého.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Sex je neodmyslitelnou součástí každého vztahu. Mnohé páry na něm budují všechno. A vlastně to je správně. Vždyť není nic intimnějšího, než právě sex. Takže pokud toužíte po dokonalém a bezproblémovém sexuálním vztahu, stavte ho na těchto věcech.

Mohlo by vás zajímat: Bizarní rozchodové hlášky, které vás pobaví: Toto jsou skutečné případy, i když tomu nebudete chtít věřit

Důvěra

Pokud nevěříte svému partnerovi, jen těžko budete vůči sobě v posteli upřímní. Pokud nemáte důvěru, bojíte se, a to vám brání užít si sex. A muži toto vždy vycítí. Takže tak si kvalitní sexuální život nikdy nevybudujete. Pokud máte stále zábrany mu věřit, někde je chyba. Promluvte si o tom. Jakmile tak učiníte, změní se i váš postoj, a co je hlavní, i sexuální život. Buď vaše pochybnosti pominou anebo se rozejdete. Ale pokud tak neučiníte, funkčního milostného života se rozhodně nedočkáte.

Nepřehlédněte: S těmito znameními to v posteli moc neklape: Je ve vašich rukou, abyste dosáhli toho, co chcete

Iniciativa

Ze strany obou. Nemůžete nechávat věci jen na muži. Ano, ze začátku se mu to možná bude líbit, bude mít pocit, že vás dobíjí, ale později chce každý chlap po svém boku ženu, která iniciuje sex. Takže zahoďte ostych a svádějte ho dokud nedosáhnete svého. Takové hry muži milují, i když to nepřiznají. A to je další z hlavních pilířů, na kterých byste měli stavět svůj sexuální život.

Samostatnost

Zní to možná zvláštní, ale ano, musíte myslet i na sebe a být samostatná. Neupínejte se na muže, ať už ve vztahu samotném nebo v sexu. Ukažte, že jste velká holka, a i když jste zamilovaná, stále musíte dát najevo, že si vážíte sebe a jste sebevědomá. Muži si váží takového postoje, obdivují tyto ženy a tím pádem se to projevuje i v sexuální oblasti. Občasná sobeckost v posteli je dokáže velmi vyhecovat. Vyzkoušejte to.

Přečtěte si: Máte smůlu na muže? Toto jsou tři věci, kvůli kterým si většinou vybíráme ty nesprávné

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..