Tito muži patří jednoznačně do kategorie lakomců: Sobě dopřejí, na vás však budou šetřit

Přestože na první pohled se vztah s nimi může zdát jako pohádka, zdání občas klame. I když tito muži na sobě ani náhodou nešetří, co se týká vás - budou dělat přesný opak.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Na jistou kategorii mužů byste si měly dát opravdu pozor. Přestože na první pohled vypadá život po jejich boku skutečně jako pohádka, není to úplně pravda. Žijí sice obklopeni přepychem, dopřejí si velmi kvalitní věci, snaží se zajistit si mimořádně komfortní život, ale na druhé straně toto vše dělají nejraději sami pro sebe.

Ano, řadí se totiž do kategorie lidí, kteří sice nešetří, avšak prioritně sami na sobě. Co se týče vás, až tak růžové to nebude - proto raději při nich nemějte velká očekávání.

Plní paradoxů a protikladů

Jsou velmi přímočaří, říkají věci tak, jak si je myslí, ničím a nikým se nenechají omezovat a zároveň je těžké odhadnout jejich povahu. Navíc jsou totiž plní paradoxů a protikladů. Ze všech jmenovaných znamení patří mezi ty nejkomplikovanější. I když v slibování jsou mistři, když už přijde na činy, je to horší. To jim dělá značné problémy. Hlavně jejich plnění.  Sú veľmi priamočiari, hovoria veci tak ako ich myslia, ničím a nikým sa nenechajú obmedzovať a zároveň je ťažké odhadnúť ich povahu. Navyše sú totiž plní paradoxov a protikladov. Spomedzi všetkých znamení patria medzi tie najkomplikovanejšie. Aj keď v sľubovaní sú majstarmi, keď už príde na činy je o niečo horšie. Tie im robia značné problémy. Najmä ich plnenie.

Přečtěte si také: Chodila jsem najednou se dvěma muži, nakonec se to obrátilo: Se zlomeným srdcem jsem skončila já

Řeč je o Býcích, Lvech a Vodnářích. Tváří se jako obětaví chlapi s milosrdnou povahou, kteří slíbí i modré z nebe, ale na realitě to většinou není vidět, právě kvůli jejich hrabivosti. Tato vlastnost je jejich velmi silným povahovým rysem. Nedokáží s ní bojovat, protože si ji sami nepřipouštějí. Proto pokud máte od nich velké očekávání, raději je nemějte. Předejdete tak zbytečnému zklamání.

Nepřehlédněte: S manželem jsme podnikli krok, který náš vztah jen posílil: Mnozí to vnímají jako něco špatného, ale nám to pomohlo

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..